Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Milyen érzés hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Milyen érzés hosszú ideig smarolni meg a farkad fogdosni? , (lent) lány vagyok

Figyelt kérdés
Elég sok ideig hevesen smaroltam egy sraccal meg ruhan keresztül megfogtam a farkat de nem elegitettem ki meg semmi mert alig ismerem . Aztán egy idő után mondta hogy hagyjuk abba mert ez kínzás így... Mi volt a baja ? Miért nem jó?

2017. ápr. 23. 12:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Vagyis azt akart a hogy hagyjam abba az izgatast.
2017. ápr. 23. 12:59
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Alig ismeredeknek a farkát fogdosot??
2017. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig jó utána már rossz mert már azt akarjuk hogy vegye ki verje ki vagy szopjon le vagy dugjunk..stb a határokig feszegetted szegény srácot és már nem bírta valószínű nem akart letámadni. :D
2017. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondta, mert tudta, hogy nem lesz folytatás és minél tovább izgatod annál rosszabb lesz neki, hogy nincs folytatás
2017. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha tudta, hogy nem fogod kielégíteni, akkor tök érthető hogy leállította. Felizgulva maradni nem nagy buli...
2017. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Engem nem zavart volna, ha velem csinálod ezt hosszú ideig.
2017. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tudta hogy nem lesz folytatás.
2017. ápr. 23. 13:02
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert beledurrant volna a gatyóba azt csak neked akart jót, mert veled mosatta volna ki...örülj neki, hogy szólt, hogy hagyd abba, lehet még fékcsíkos is volt azt nem csak gcit, de azt is súrolhattad volna. Jobb ez mindenkinek így. Mielőtt idegenek farkát fogdosod ezt mindig tartsd észbe legközelebb!
2017. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Biztosan nyomta a gyűrűd.
2017. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért???? Istenem!!!! Te mit szolnál hozzá ha egy hét éhezés után ott álnál valami asztal előtt ami tele van finomabbnál finomabb fogásokkal de nem ehetsz belölle mert nem engedik! Érzed az illatát de nem tehetsz semmi! Te is azt mondanád inkább hadjuk abba!

Másképp ha felizgatnának és utánna otthagynának dugatlanul felizgulva te sem aludnál jól!

2017. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!