Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mit gondoltok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondoltok az ilyen lányokról akik az agyad húzzák csak szexuális téren?

Figyelt kérdés
Ma is láttam egy ilyen kérdést hogy nem elégítette ki ,csak simogatta neki. Néhány napja az egyik barátnőm is mesélte hogy csak felhúzta a srácot ,a srác meg a végén már nem bírta és leállította. A barátnőm meg ezt élvezi és direkt újra "mászott " rá, a srác ismét engedte hogy 1 percig izgassa ,aztán újra mondta neki hogy fejezze be ezt. Szerintem nem túl jó az ilyen ,nokent is rossz lenne ,ha ezt csinálják. Sok barátnőm meg élvezi a "kinzást".Veletek volt már ilyen ?Mit gondoltok?
2017. ápr. 23. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak elhúzza az orgazmust, és annál intenzívebb lesz. Én is imádom csinálni, lány létemre. Ez olyan kínzás, ami nem fáj. már megőrűlsz, de még mindig nem engeded, aztán csak győzzem magam összekaparni orgazmus után... :D isteni, te még nem próbáltad?!
2017. ápr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jaj, de a kérdésre válaszolva, én imadnám ha a Barátom így csinálná, és egyszer írtam neki,hogy mit fogunk, akkor a válasza csak annyi volt,hogy istennő vagy! ( Tavkapcsolat)
2017. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy valószínűleg csak megerőszakolós fantáziákra szokott otthon masztizni.
2017. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Utálom ezt. Volt már ilyen hogy fogdosta a farkam egy órát de nem csinált vele semmit -.-
2017. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De nem enged neki semmit és nem is csinál vele
2017. ápr. 23. 16:10
 6/14 anonim ***** válasza:
Legalább megtanítja a pasit kontrollra, ha már egyedül nem tanulta meg, nem kell elhinni minden amit a férfiak mondanak.
2017. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ostoba az ilyen nő, amit az 1-es ir az mas az jo.
2017. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jaj kérdező, inkább ne mondj véleményét másról, mert kissé nevetséges vagy, biztosan te vagy a férfiak kedvence, de hadd a barátnőd döntse el mi a jó neki és mit akar nyujtani a pasinak első körökben.
2017. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én osztom őt le csak furcsa nekem ☺
2017. ápr. 23. 16:17
 10/14 Ramone ***** válasza:
Klasz lehet egy ilyen nő :)
2017. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!