Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat arra, hogy többet/máshogy szexeljünk?

Figyelt kérdés
A barátommal nem szexelünk túl gyakran (kb. heti egy), és amikor mégis, akkor is csak egy pózban. Azt mondja, hogy őt nem igazán hozza lázba ez az egész. Én viszont szeretném, ha néha vadabb lenne, vagy legalább engem is kielégítene utána vagy közben, mert magától a szextől nem megyek el, de még sosem csinált semmi mást az ügy érdekében. Arról már lemondtam, hogy kinyaljon, azt már az elején megmondta, hogy attól undorodik, de a kezével sem csinál semmit. Kértem már konkrétan, utaltam rá, megpróbáltam felizgatni és úgy rávenni, odatettem csak a kezét. Beszéltünk is már róla és annyit mondott, hogy a szex része úgy-ahogy jó, meg mikor én kiverem neki, vagy ilyesmi, de ő nem akarja nekem csinálni, mert az unalmas. Én 18 vagyok, ő 20. 9 hónapja vagyunk együtt.

2017. ápr. 23. 18:30
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
14%
Gyere át és megba.széljük! ;) :D 20f
2017. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Pasibol sok van, idobol keves az eletre! Keress masikat, mert valtozni ez nem fog, max rosszabb lesz csak!
2017. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
hát ez nagyon gáz, hogy nem hajlandókielégíteni.. ilyen hozzáállással tényleg szeret?
2017. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Neked semmi önbecsülésed, hogy egy ilyen fszfej a barátod??
2017. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de a kettes nagyon jól megmondta! Gondolkozz el... Hisz már beszéltél is vele erről, nem illetek össze, ennyi.
2017. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Van, minden másban összeillünk és tökéletes, tényleg mintha csak egymásnak alkottak volna minket..kivéve persze ebben a témában... Tudom, hogy nem találnék még valakit, akivel így összeillenénk, de nem tudom meddig bírom majd ki, hogy ne feküdjek le az első szembejövő emberrel
2017. ápr. 23. 18:37
 7/46 anonim ***** válasza:
Milyen élettelen magának való ember lehet a barátod...ha 9 hónap alatt nem változott ne haragudj, de valószínű nem is fog már. Sok pénze van vagy nagyon menő gyerek vagy miért nem szakítottál még vele ennek ellenére sem?
2017. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

Miert vagy meg vele? Nekem nem kellene ilyen pasi. Talalsz ezerszer jobbat! Becsuld magad!

Mi az h nem elegiti ki a "szerelmét", mert unalmas??

Jesszus

Hiaba mondanad neki tobbszor,nem valtozna semmi

2017. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
MErt nem ez minden. Csak egy kis apróság. Mert tényleg jó minden más.. meg szeretem is
2017. ápr. 23. 18:40
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, de azt is tudod nagyon jól, hogy így előbb vagy utóbb félre fogsz kúúúúúrni! 37F
2017. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!