Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha alacsony a tesztoszteronszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alacsony a tesztoszteronszintem javíthatok rajta az alábbi szerrel?

Figyelt kérdés
Minden jel arra utal hogy alacsony a tesztoszteronszintem de orvossal nem nézettem meg magam és ki is akarom kerülni. Viszont ezen [link] gondolkodok. Szeretném ha a libidóm a régi lenne.

2017. ápr. 24. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, javíthatsz. Ajánlom még a mozgást is. A Peak se véletlenül sportolóknak csinálja ezeket, hidd el a súlyzós edzésnél jobb tesztoszteron fokozó nincs.
2017. ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fontos tudni, hogy a tesztoszteront a herékben levő spéci sejtek termelik, az agyalapi mirigy által vezényelve. Ha a vérben csökken a tesztoszteron mennyisége, az oda hat, hogy az agyalapi mirigy egy hormonnal serkentse a here sejtjeit, hogy termeljenek több tesztoszteront. Egyéni tulajdonság, hogy a vérben mennyi a megfelelő mennyiség. Ha kívülről serkentik a termelését, az nem lehetetlen, de az agyalapi mirigy ilyenkor "úgy érzi", hogy nem kell tennie azért, hogy több termelődjön, ezért a saját termelése leáll. Hogy mi történik azután, amikor a külső bevitelt leállítják, az jó kérdés. Csak meg kéne kérdezni egy szakorvost... Nem okos gondolat a hormonokkal barkácsolni.
2017. ápr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
apad se szedett ilyet sose es a nagyapad se es megis erosek voltak es mindig kanosak gondolom, edzeni kene kemenyen.
2017. ápr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el valamit sportolni. Az komolyan megemeli a szintjét.
2017. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát pedig k***rvára orvoshoz kéne menni, a hormonrendszer egy rohadtul összetett és bonyolult dolog, tele egymás működésére is ható hormonokkal, hormontermelő szervekkel és visszacsatolásokkal, nem úgy működik a dolog, hogy ha valamiből kevés van, akkor bezabálom pluszban, és minden oké.

Ezzel jó eséllyel csak rontasz a dolgokon, hosszú távon biztosan, de rövid távon sem valószínű, hogy jó hatása lesz.


Keress fel egy endokrinológust, kell egy részletes kivizsgálás, és majd ő meghatározza a kezelést. Az is lehet, hogy egy sima életmód-váltás elég, étkezési reform, kevesebb stressz, több mozgás, súlyfelesleg leadása, de az is lehet, hogy herevisszér-tágulatod van, stb.


De persze ezt az utat senki se szereti végigjárni, mert egyszerűbb beszedni egy marék bogyót..

2017. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én se szívesen megyok dokihoz megértem a kérdezőt. Szerintem lassan jobb infót találni a neten. Szemmemmel voltam most, orvos azt mondta semmi gondot nem lát és ennyi volt.
2017. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!