Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik ilyen cicagatyafétis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen cicagatyafétis?

Figyelt kérdés
Van egy kiszemelt fiú akibe igazából szerelmes vagyok és randizgatunk. Nos nem volt szex meg semmi még igazából ami durva h ha mini szoknya van rajtam akkor oké bejövök neki meg minden de ha cicagatya van rajtam akkor rendesn kivam làtom rajta. Zavartabb és folyton a combomon van a keze. Nem nem akar még ágyba vinni. De nekem ez elég furcsa csak nem merei rákérdezni erre. 20/L

2017. ápr. 24. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt kommunikáció hiánya van...
2017. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond ezzel?
2017. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak a combod jön be neki nagyon és a cicagatya meg rásimul és jobban kiadja az alakod. :)
2017. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt h érted?
2017. ápr. 24. 21:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Édes kicsi szívem. Nem cicagatya fétise van, hanem nagyon vonzónak találja a popsid, combjaid. A cicagatya pedig kiemeli a formáidat, hiszen testhez állós. Nem a cicagatya tetszik neki, hanem te :D 23/F
2017. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát egy mini szoknya is azért. Igen azt tudom h nagyon szép lábam van mert teltkarcsú vagyok.
2017. ápr. 24. 21:51
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Ja igen, mi fiúk csak úgy fogdossuk csajok combját akkor is ha nem akasztanánk nekik be a lompost...


Ugye ezt te sem hiszed?

Vagy egy nyámnyila srác melletted aki látványosan csorgatja a nyálát rád, de lépni nem mer. Arra vár, hogy majd te letolod előtte a bugyidat ő meg nagy kegyesen beakaszt neked....

2017. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
1.nagyon jól tudja h nem kap meg elvem az csak akkor van szex ha együtt vagyunk. Évek óta ismerjük egymást de eddig kapcsolatban voltunk mással 2.ő maga mondta nem fog olyat tenni velem amit nem akarok. Csak szép lassan haladunk mert ő is komoly kapcsolatot szeretne. Alap ha valakik szeretik egymást lesz szex is mert vonzódnak egymáshoz. De ő nagyon is tisztában van azzal h milyen vagyok és azért nem markolászik meg a fenekemet fogdossa. Nem mindenki akkora disznó mint a fiúk többsége.
2017. ápr. 24. 22:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Én imádom a csajok seggét fogdosni.. Ebbe mi a disznóság? :D egy párkapcsolatban szabad, ha a lány engedi.. Ha nem engedi akoris! Igy jó a csajjal kötekedni :D.. Lehet a pasid akarja a szexet csak nem akarja elmondani mert fél hogy tönkre teszi a kapcsolatotokat.. Kezdj el vele eről beszélni! Tuti érdekelni fogja a téma..:)
2017. ápr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még nem járunk csak randizgatunk. Érettségi előtt vagyok nem tudunk sűrűn találkozni :/
2017. ápr. 25. 00:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!