Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az osztályunkból egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztályunkból egy lány nagyon közeledik felém. Többször már megfogta a farkam csak így "poénból" . A lány szép aranyos meg szeretek is vele eggyütt lenni, de aggaszt egy kicsit a viselkedése. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 25. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem hogy sokkal idősebb lennék. De inkább az az aggasztó hogy a mai fiatalok csak úgy neki mennek a másik farkának aztán véletlenül bele esnek.. Nem tudom valahogy mi nem fogdostuk a pasik farkát a suliban még akkor se, ha szexuálisan is izgatott tetszett nekünk. 23 L
2017. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Ne punciskodj. Elmesélem a saját történetem:


18 évesen volt egy 17 éves barátnőm. Volt vele két hónap alatt csókolózás és kölcsönös orális szex, végül én szakítottam vele, mert úgy éreztem nem vagyok belé szerelmes.


Egy kva állat idióta voltam. Nagyon bánom hogy nem szexeltem vele ott és akkor. Később 21 évesen veszítettem csak el a szüzességemet, pedig sosem a külsőmmel volt gond, inkább csak a hozzáállásommal.


Azt tudom mondani neked is, amit a saját múltbéli énemnek mondanék: Ne punciskodj, ne legyél punci. Ragadd meg a kínálkozó lehetőséget, mert férfiként később csúnyán megbánsz minden alkalmat majd, amikor jött egy tálcán kínált lehetőség, te pedig nem éltél vele.


24/f

2017. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 Azért az nem baj,ha az ember kicsit megválogatja,hogy kivel bújik ágyba..

A kérdezőnek sem az a dilemmája,hogy megdugja-e vagy sem a csajt,hanem az,hogy égőnek találja a lány viselkedését és nem biztos benne,hogy el tudná fogadni a közönségességét mondjuk ha párkapcsolat lenne köztük.

2017. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Mi aggaszt?


Am farkakat senki sem fog poénból.

2017. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 pontosan ez a problémám mert ugze énis férfiból vagyok jó érzés ha egy szép lány nyomul rám, de félek ha szólok neki,hogy egy kicsit vegyen vissza megsértödik.A koromat elfelejtettem : 16/F
2017. ápr. 25. 18:26
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Hát nálunk a suliban nem divat a fa...x fogdosas.

En max a paromet fogdosom ha kefelni akarok de azt is otthon.

Szerintem a kis csaj rad van kattanva es megrakatna magat.

2017. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

#5 Azért jó tudni,hogy ilyen fiatalon is komolyan állsz a dologhoz.:)

Talán viccesen kellene közölnöd,hogy ne fogdosson.

Társaságban is csinálja?

2017. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 szerencsére még csak 1szer csinalta mások társasásgában de akkoris nem látszódott de inkább en égtem mert ugye reflex szeruen mint egy hülye összehúzódtam
2017. ápr. 25. 18:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan szólhatsz neki,nyilván nem kell tulok módjára,de azért ez egy elég intim dolog,nem tartozik másra.
2017. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

84%-os:


Veled volt olyan, hogy visszautasítottál valakit, "megválogattál kivel fekszel le", aztán utána 3 évig egyáltalán nem is volt szex az életedben? Erre kérlek válaszolj.


De hát te nő vagy. Komolyan ez most olyan, mintha a kérdező nőügyekkel kapcsolatban a lánytestvéréhez, vagy az anyukájához fordulna. A nők a férfiak csajozásban csak szar tanácsokat tudnak adni.

2017. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!