Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Többi lány/nő, ti is felizgult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többi lány/nő, ti is felizgultok rá, ha a párotoknak reggel merevedése van? N

Figyelt kérdés
Engem nagyon felizgat, ha együtt kelünk, szinte mindig letámadom a páromat, ha sietünk is legalább egy puszit adok rá, de ez nem beteges? :D Vagy ti hogy reagáltok erre??

2017. ápr. 26. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
izgató, nagyon :D
2017. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Sztem nem....engem is felizgat es amikor csak lehet, ki is használom....párom imád arra kelni, hogy a számban van, vagy lovagolok rajta....amugy engem az is szórakoztat, ha simogatom a heréit, és közben azok "helyezkednek".....nah ez sztem sokkal betegesebb nem tudom miért szorakozok rajta jót :"D
2017. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez normális vagyis ha tényleg aktívan szeretkeztek..stb :D pl számomra akkor volt a legjobb ha leszop akkor esett a legeslegjobban. :)
2017. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is imádom és gyakran ki is használom. :)
2017. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi...Elég sok barátnőm,meg rengeteg csajom volt,de ilyennel még nem találkoztam.Legfeljebb nevetgélnek rajta,de egyik sem kapott még rá csak mert látja mereven reggel.
2017. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem, ha este meg is mosom a farkamat, reggelre szaga lesz. Másnak nem? Nem zavar az orálnál?
2017. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Egészséges faroknál nem lesz szaga reggelre. Menj el orvoshoz és ne használj műszálas gatyát, pizsamát. A rendszeresen cserélt ágynemű meg alap...
2017. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, nincs baja, a sógorom laborban dolgozik: "kórokozó nem tenyészett ki".

Meztelenül alszunk, a pamut ágyneműt hetente cseréljük.

Nem túrós, de van szaga, mint ahogy a nejem puncijának is van egy kis savanyú vajsav szaga reggelre. Lehet, hogy nem vagyunk egyformák... :)

2017. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amugy minden penisz más, van amelyiknek reggelre van egy kis szaga, és egeszseges attol még, ezt nem lehet rögtön eldönteni. Ugyan ugy mint a testszag, van akié erős marós, míg másoké enyhe. Én szerencsés vagyok, mert pàroménak nincs szaga. Exemnek elég erős illata vt reggelre, ezért nála nem igazán kezdtem orallal, max lovaglás után azzal fejeztem be.
2017. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is igazán szeretem ilyen állapotban látni reggelente, elég izgató és amikor csak lehet kihasználom :).
2017. ápr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!