Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Csupa olyan lányba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csupa olyan lányba futottam bele az elmult években, akik kedvesek, aranyosak voltak, de a szexet nem igszán kivánták. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Kezdek nagyon elkeseredni, hogy tán nincs is olyan lány, aki tényleg, öszintén örömét leli, kivánja és akarja a szexet is, nem csak a lelki táplálékot. Kérlek kiméljetek meg a hülyeségektöl.
2017. ápr. 26. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem veled van. Gondolom.

Tény, hogy az utóbbi időben én is keveset kívánom. De épp egy nehéz időszakomat élem és ezt ennek tudom be. Nagyon remélem ha megoldódnak a problémáim akkor újra kívánni fogom rendesen.

2017. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg az utóbbi időben olyan pasikba, akik jóval kevesebb dologra vágynak mint én, pedig pasiba azért több mint az átlag elég fantáziadús ilyen teren, vagyis úgy gondoltam eddig....szal sztem en sokkal pechesebb vagyok mint te :D
2017. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keresgélj a nők között. Nem sok különbség van a két nem nemi vágyai között. Ez a "csak lelki táplálék" ott butaság ahol van.
2017. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem, megint mi vagyunk a sz*rok... persze!
2017. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!