Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha a lány nem merne világosban szexelni, csak sötétben vagy félhomályban?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megelégedve a testemmel, főként a puncimmal, ezért nem igazán szeretek világosban szexelni. 19L

2017. ápr. 27. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

IGEN!


Mi is a bajod a testeddel, főként a punciddal?

2017. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen zavarna! Csúnya puncit még nem láttam, ellenben sötétben elég lelombozó számomra a szex!

Biztos tök izgató/szép puncid van, csak Te tartod csúnyának! :)

2017. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

igen zavarna :S

szexi ha a másik meri vállalni magát és a látványa is izgató...

mi a gondod magaddal?


24F

2017. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség! ha oda kerül a sor pont leszarom hogy milyen puncija van egy lánynak
2017. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a trükkös módszereimmel elérném, hogy feloldódjon. :)
2017. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem dugdoshatod egy életen át. Ne aggódj tetszeni fog neki. Nincs olyan, hogy csúnya, szerencsére nincs két egyforma.
2017. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát, márpedig azt a testet és azt a puncit kaptad az élettől, azzal kell érvényesülnöd. Pont ezért lesz szép az élet, ettől lesz benne kihívás. Gondolj már bele, ha minden tökéletes lenne, rohadt unalmas lenne az élet. Aztán ezt vagy meg lehet élni izgalommal, vagy elszégyellheted magad miatta, de akkor ne csodálkozz, hogy szar lesz az életed.


Az meg a másik, hogy azért vagy PÁRkapcsolatban, hogy a pároddal együtt oldjátok meg ezeket a problémákat, ugyanis mily meglepő, mindkettőtöket érinti. Akarom mondani, már régen elcseszted, ha ezzel egyedül akartál kezdeni valamit.


De ebből kiindulva gondolom, hogy egyedül se vagy sokat meztelen.


23/F

2017. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csúnya punci nincs ha egêszsêges. Igazìtsd fazonra s vàllald büszkên. Magabiztos nőket szeretjük. ;)
2017. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért hiszik a nők azt mostanában, hogy a punci formája bármennyit is számít?


Legyen ápolt, legyen tiszta, legyen "éhes" az a punci, és a többi egyáltalán NEM számít.

2017. ápr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az erős fényt szex közben. Segít a ráhangolódásban a félhomály. A teljes sötét az nem jön be. Amúgy meg nem nagyon van olyan test, amin minden részlet tökéletes. Az összhatás a fontos.
2017. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!