Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, lepődtetek már meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lepődtetek már meg péniszen?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mikor először szexeltetek az adott sraccal, gondolom nem faarccal néztétek alul. Tényleg érdekel ilynekor mi jár az eszetekben. Tudom sokminden, de most csak ez érdeke. Pl

Milyen kicsi, nagy, szép vagy épp nem túl esztétikus. Esetleg a jövőre nézve milyen lesz a számban, vagy alul. Vagy hogy épp nem gondoltam volna hogy ilyen( nagy, kicsi, vastag) épp neki.

Légyszi kort is


23/f



2017. ápr. 29. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
A barátom mindig emlegeti az első együttlétünket, hogy mennyire jólesett neki látni az arcomon a meglepettséget. Nagyobb neki, mint azt gondoltam. :)
2017. ápr. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

tudod mire gondolok ?? arra, h legyek mar megdugva

nem erdekel, h nez ki, csak tudja hasznalni

2017. ápr. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem lepődtem még meg.

Nagyon különlegesnek kell lennie ahhoz, hogy meglepődjek, olyannal még nem találkoztam. Nem vagyok már tinilány, hogy hüledezzek egy nagyobb pénisz láttán, ha odáig eljutunk amúgy sem érdekel milyen.

28/n

2017. ápr. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
még jó h nagyon kíváncsi sztem minden lány h vajon milyen van neki, és az első alkalommal nyilván alaposan szemügyre veszi. én egyszer egy metélten lepődtem meg.
2017. ápr. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
En mindegyiken meglepodok :-)
2017. ápr. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Engem az érdekel h te mit gondolsz a lányok nemiszervéről pl:szag,méret,forma.. Engem pl abszolult hidegen hagy a dolog hacsak nincs valami rettentően különleges benne
2017. ápr. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Annyira mikropöts volt, kb 5 cm mereven, h na, azon meglepödtem. De amugy nem szoktam.
2017. ápr. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen. A metélt az meglepett mert erre nem gyakori, ráadásul nem gondoltam volna hogy neki ilyen.
2017. ápr. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

Kisebb volt, mint ami eddig bennem volt, első pillantásra kicsit le is lombozott, de vastagabb volt, mint az átlag...


De, amikor már az aktusra került a sor... máig beleremeg a combom és a hüvelyem, hogy milyen jót szeretkeztem azzal a sráccal. Valami eszméletlen technikája volt és a vastagságával úgy kitöltött és olyan pózokat mutatott, hogy azóta, csak azokban élvezek el.

2017. ápr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!