Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme van orgazmust...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van orgazmust színlelni?

Figyelt kérdés

Inkább azok meglátása érdekel, akik ezt csinálják.

Mivel véleményem nekem is van, de eszembe nem jutna így kicseszni saját magammal, hogy megjátszom, milyen jó volt...



2017. ápr. 29. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Azok csinálják akik félnek meg mondani hogy szar a szex nem élvezik
2017. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Mivel a nő orgazmuskeptelensége frusztralja a férfiakat, akik többsége emiatt szakít is a nővel, a nők nehány ilyen tapasztalat után ugy döntenek h inkabb megadják az orgazmus-okozás illúzióját a szeretett férfinak, egyrészt h ne veszítsék el, másrészt h örömet okozzanak neki
2017. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En biztos nem szakitanek novel ilyenert. Kizart.
2017. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én a saját káromon nem okoznék örömöt senkinek, az is biztos.

Ha $zar volt, akkor én megmondom, és azt is, hogy mit és hogy kéne másképp csinálni.

Mivel hüvelyi orgazmusom nem szokott lenni (ettől függetlenül élvezem az aktust), előtte muszáj, hogy orálisan ki legyek elégítve. Így mindenképp összejön az orgazmus.

Nekem nem ér annyit a másik egója, hogy a saját káromon fényezzem.

Ha valaki képes amiatt szakítani, mert ő nem tudja kielégíteni a nőjét => Nem is akar belefektetni energiát, inkább továbbáll. Akkor az nagyon szeretheti a másikat...


Ha a nő elhiteti a pasival, hogy jó volt, közben nem, akkor esély se lesz arra, hogy tényleg jó legyen.


Bár ha nekem tényleg nagyon jó volt, se verem nagy dobra, nehogy elbízza magát.

2017. ápr. 29. 19:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon jo volt azon mit nem kell elmondani? Az csak a kapcsolatnak is jot tesz.....
2017. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4:

A leírásodból latszik h te nem szerelemből vagy egyutt a paliddal. Igy könnyű. Majd ha egyszer szerelmes leszel egy ferfiba akinek látod az arcán az egyre fokozódó csalódottságot, es érzed h ezen múlik h elhagy-e vagy sem, akkor majd lehet h másképp döntesz.

2017. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ja, tehát játsszam meg, mert elhagyna azért, mert Ő nem tud kielégíteni?


Volt egy exem.

Én elmondtam, aktus útján nem tudok elmenni, de ha megteszi másképp, nekem így teljesen jó.

Eljutott oda, hogy orálozzunk oda-vissza, szexelni nem is akart már velem, mondván minek, úgysem megyek el.

Pedig hiányzott, mondtam, attól még szükségem van arra is, es attól még nekem jó.

Szerinte velem volt baj, mert ilyen nincs...

Amúgy nem ezért mentünk szét.


És szeretem a párom, nem akarok mást, és a szex is elég jó vele.

A kegyes hazugságok nem az én terepem, az övé sem, szerintem lehet szólni, hogy mi esik jól és mi nem.

Amúgy nem kell mondjam, ha jó volt, mert ennyi idő után már csak tudja magától... :)

Barátnőmnek 4 év alatt 4 orgazmusa volt a palijával. Színlelni nem szokott. De a száját kinyitni nem tudja, hogy közölje a csávóval, hogy lenne jó...

2017. ápr. 29. 19:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Tartós kapcsolatban előfordult néhányszor,hogy megjátszottam.

De! Csak olyankor,amikor már nagyon fáradt voltam,és tudtam,hogy nagyon nagyon messze járok még az orgazmustól,de már aludnèk.

Egyébként jól működött a szex,máskor simán el tudtam menni. Soha nem vette észre az exem,úgyhogy nem okoztam neki semmilyen csalódást. Jobb volt így,mintha kijelentettem volna,hogy hagyjuk abba,fáradt vagyok,úgysem megyek el.

Ilyen kb 4x-5x fordult elő az 5 évünk alatt.

2017. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi.
2017. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!