Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezhet, hogy valaki napi kb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy valaki napi kb 6-szor dug?

Figyelt kérdés

A szomszédban naponta körülbelül 4-5-6-szor naponta nyikog az ágy. Bár mondjuk olyan fél percre max... Párom szerint olyankor szexelnek, de én komolyan nem hiszek benne...D Szerintetek? :D És ez már hetek óta, szóval nem is az, hogy hetente egy nap, de akkor sokat..

Nem, nincs jobb dolgunk...:D


2017. ápr. 30. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
annyit hajolgatni...napi hatszor vmit az ágy alá dugni az szörnyű..ki elől dugdos és mit?
2017. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi közöd van neked máshoz?? Foglalkozz magaddal!! Vagy irigy vagy?!
2017. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves első, marha vicces vagy....
2017. ápr. 30. 20:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Irigy meg nem vagyok. Komolyan kérdeztem, hogy szerintetek létezhet-e? :D És nem azért, hogy bunkó paraszt válaszokat kapjak.
2017. ápr. 30. 20:37
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Komolyan mondtam! Foglalkozz a saját szexuális életeddel ,már ha van!! Üdv a szomszédod.
2017. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 x volt olyan 2 hétig nem bírtunk szexelni
2017. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát Mike Delphino 5ször dugott Catherinnel,aminek Susan nem örült,így minden lehetséges:D
2017. máj. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mikeXxX ***** válasza:
Lehet hogy örömlány a szomszéd de egyébként nálam ez többször megtörtént bár nálam nem fél percig tart csak :) ! 37f
2017. máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem voltak olyanok, főleg mikor 20 éves voltam, bár nem fél percek voltak azok. :D Volt, hogy szó szerint átbsztunk egy egész hétvégét, közte meg kb. csak alvás, evés-ivás, WC-zés, zuhanyzás, meg ilyenek voltak :D
2017. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!