Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan gyanakszom ha a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan gyanakszom ha a párom mindig leborotválja ha elmegy szórakozni?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy észrevettem, hogy mindig leborotválja a punciját mielőtt elmegy a barátnőivel vagy haverjaival bulizni valahová. Én meg szerintem tök jogosan kérdezem, hogy ha úgysem fogja látni senki minek borotválod le? Erre az a válasz, hogy kényelmetlen és igénytelen ha szőrös ezért nem érzi úgy jól magát a bőrében ha olyan. Ez eddig oké, mindig csupasz a puncija de persze van hogy néha borostás vagy ilyesmi de bulik előtt MINDIG megcsinálja. Kérdem én ha úgysem látja senki akkor minek? Nem ér rá később miért pont akkor kell?

Nektek mi erről a véleményetek?


2017. máj. 1. 01:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
miért akarod mástól hallani a nyilvánvalót?
2017. máj. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mert mi a nyilvánvaló? Mindig megcsal vagy mi?
2017. máj. 1. 01:35
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Tuti hogy r&banc.
2017. máj. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
80%
De gáz.. ha annyira zavarja, akkor pl ha ki megy a boltba stb akk mier nem borotvalja le? Bocs az irasert kisse ittas vok xD 22/L
2017. máj. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Miért lenne r**anc? Nem csalt meg azt már tuti észrevettem volna. Tudom, hogy szeret tetszelegni a fiúknak ezt már akkor is tudtam mikor megismertem ezért figyeltem rá, nem csalhat meg. De hol abban a logika, hogy ha úgysem látják akkor leborotválja? Elvileg szeret, de volt olyan, hogy kifejezetten kértem és mégis leborotválta akkor össze is vesztünk.
2017. máj. 1. 01:48
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon naiv vagy kérdező.
2017. máj. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg nagyon naiv vagy. Üdv egy nő
2017. máj. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Miből vennéd észre hogy megcsalt e? Nem egyértelmű hogy dugni megy.. Jól kérdezte az egyik válaszoló. Ha le megy a boltba vagy el megy mondjuk postára vagy ügyeket intézni akkor miért nem borotválja le akkor nem érzi úgy hogy igénytelen vagy hogy kényelmetlen? Kérdező egyszer kérdezz rá. Ha hebeg habog tuti félrekúr. De ez totálisan egyértelmű csak te vak vagy a nagy szerelemtől. De amúgy miért nem mész el te is bulizni vele. Vagy esetleg ki lesni hogy mit is csinál.?
2017. máj. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Missi_Key ***** válasza:
46%
Pont azért amiért színhàzba sem szakadt alsógatyàba és zokniba mész el..... Azt sem làtja senki
2017. máj. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Máshova sem járok szakadt alsóneműben,viszont randira,fontosabb alkalmakra az arcom borotválom. Az intim testrész attól még nem elhanyagolt,ha esetleg utána boroválja 2-3 órával. Mindenesetr elgondolkodtató történet
2017. máj. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!