Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megvernétek a barátnőtöket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvernétek a barátnőtöket (akár szex közben), ha ez a vágya?

Figyelt kérdés
Vagy mit mernétek megtenni? Mi a maximum? Sokak számára túl durvának tűnik,és képtelenek bántani egy lányt/nőt,még ha akarja is.Ti megtennétek? (Nem pofozásra gondolok,hanem ököllel arcon ütni teljes erőből).Életkort is írjatok.
2017. máj. 1. 13:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem, soha. Akkor sem ha szeretné. Nem tudnám megütni a szép pofiját. 23/F
2017. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem így nem. Pofozás, meg durvább szex oké, kikötözésnél horzsolások vagy ilyesmi, szóval mondjuk úgy hogy könnyű testi sértés ha szeretné belefér, az kutya dolog. Viszont teljes erőből arcon ütni. Nem.
2017. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1# És ha csúnya? :D
2017. máj. 1. 13:30
 4/19 anonim ***** válasza:

ököllel? nem ütném meg


24F

2017. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4# És megrúgdosni?
2017. máj. 1. 13:32
 6/19 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy belekötsz :D Csúnya nőt sem ütnék meg viszont azért gondolj már bele. Ha én csúnyának tartanám, nem lenne a barátnőm.
2017. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem tennem meg, de szerintem eleg beteges, ha te errol fantazialsz.


26F

2017. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem, max. a fenekét paskolnám meg néha, de ha durvábbat kérne, akkor otthagynám.
2017. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de ha fiú lennék akkor se mernék bántani egy lányt sem.
2017. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Csak ha egészen biztosan akarja, és csak úgy, hogy nem okozok neki kárt, és ha van menekülőszó, és mellesleg ha én is úgy érzem, hogy akarom.


Egyébként pofonnál sokkal többet nem tudok elképzelni, a többinél már balesetveszély van, amiért jogilag/erkölcsileg is felelős lennék.

2017. máj. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!