Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan csinálnátok a pettinget?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csinálnátok a pettinget?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Először érzéki csók, simogatás ruhán keresztül oldalát, hátát, fenekét, combját...

Utána a számmal rátérnék a nyakára és lassan ledönteném az ágyra, megcsókolnám és itt már az oldalát, hasát, melleit simogatnám, visszatérnék a nyakára, csókkal, nyalogatni ha az bejön neki, vagy akár enyhe harapás (ne hagyj nyomot!!!).

Utána megszabadítanám a felsőtől és én is levenném a felsőmet.

érezni akarnám a meztelen testét a mellkasomon 🙂 magamhoz ölelném és kicsit vadabbul csókolnám, mint korábban.

Aztán szintén egy kicsit a nyakánál izgatnám és rátérnék puszilgatással/csókokkal a mellére, 2 oldalról megmarkolnám az arcom közéjük fúrnám, mélyen beszívnám az illatát (nálam az illat elég sokat számít). Végül levenném a melltartóját és a melleit izgatnám.

Kézzel és szájjal egyaránt 🙂 megmarkolnám, izgatnám a megkeményedett bimbóját.

Amikor már úgy érzem felkészült, akkor csókolgatnám a hasát és a combját, direkt nem térnék rá a puncira, csak körülötte, hogy felhúzzam 😛

Főleg a vége felé a combja belső felét a puncijához közel.

Amikor felkészült, akkor szájjal kényeztetném a punciját, közben simogatnám a melleit, hasát, combjait, punciját, ha szeretné, akkor ujjaznám is.

Addig kényeztetném amíg el nem menne 🙂

Én valahogy így csinálnám a kényeztetést.


Utána meg ha akarjátok pihentek, vagy kényeztet ő téged, vagy csinálhatjátok egyből 69-ben akár, ha ismeritek egymás testét annyira.

Meg ha szeretné, akkor a hátát, fenekét, akár análisan is izgathatod ha erre vágyik...

Fontos a vérmérséklet, ha lágyabban vágytok rá, akkor lágyabban, ha vadabbul, akkor vadabbul, de mindenképp vigyázzatok egymásra!


24F

2017. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Kézzel, lábbal, nádi hegedűvel.
2017. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 ezt még olvasni is izgató!
2017. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kiadsam olvastam néhány válaszod, leírnád ezt hogyan fejeznéd be?

Tehát te mire vágynál előjáték alatt és persze a szeretkezés is.


És még kíváncsi vagyok, hogy egy sub lánnyal akit izgat az irányítás mit művelnél az ágyban, akármit :P


Ami nem publikus azt privátban, de jobb lenne itt.

2017. máj. 2. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:

annyira nem volt részem még a másik oldalban :D tudom gáz, de ez van...

előjáték alatt csók, a másik vágyakozása és az orál izgatna :P

ezt annyira nem akarom most részletezni ha nem gond :)


a szeretkezést talán majd ha olyan hangulatomban vagyok leírom, de most röviden összefoglalom :P

lágy érzéki és hosszú :P akár mind3 lyukat megjárva, több pózban minden póznak az előnyét kihasználva :P

élvezni a másik testét és kényeztetni :P


sub lánynál nagyban függ mire vágyik :)

amire én vágyok azaz irányítás és minimális alázás és fájdalom fér bele (pl fenekelés)

de sokan elég durva dolgokra vágynak ilyen téren, szóval lehet amit én írok az neked unalmas :)

szóval erről lehet privátban beszéljünk, ha érdekel írd le te mire vágysz subként

ja és nem alkalmira mennék bele subbal, inkább hosszabba, mert ott tényleg fontos kiismerni a másikat, szóval ott tényleg fontos a bizalom, a vágy és az odafigyelés :)


24F

2017. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!