Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35-40-es férfiak! Ti milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-40-es férfiak! Ti milyen jeleket adtok egy fiatalabb nőnek, ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Kérlek, csak értelmes válaszokat adjatok.
2017. máj. 3. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Feláll a faxom.
2017. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanolyanokat, mint az idősebbeknek.
2017. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálom észrevétlen megnézni. És ha találkozik a pillantásunk , akkor iszonyú zavarba jövök. Mert egyrészt nagyon csinosak, szexik, kívánatosak a fiatal lányok, nők, de azért tisztában vagyok vele, hogy 45 felett már nem kellene a fiatal lányokon járni az eszemnek. És nem tudhatom, hogy reagálna rá.

Ha esetleg jön valami visszajelzés, akkor én is ugyanolyan jeleket adok, küldök, mint bármelyik nőnek. Hiszen attól, hogy esetleg csak 18,19 vagy 25 éves, ugyanúgy Nők ők is! :-)

2017. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
beszélgetés, flört, kedveskedések, vele lenni, kétértelmű viccek, hazakísérés, segítés... csak amolyan maradian :)
2017. máj. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Többségében ugyan olyan jeleket mint egy velem egykorú vagy korban közelebb álló nőnek, ami a különbség hogy ha valóban szimpatikus akkor elmondom neki hogy nekem nem a fizikai életkor számít mert egy szám adat alapján nem lehet snekiről sem tudni hogy milyen élettapasztalata van, azt biztosan érzékeltetem velük hogy nem tartom semmivel sem kevesebbnek őket az életkoruk miatt.
2017. máj. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Buta kérdés egy 40es férfitől.

Ezt már tudnia kellene a nő az nő ha fiatal ha idősebb.

2020. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!