Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Első alkalom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Első alkalom?

Figyelt kérdés

Mennyire fájt az első alkalom? Mennyi ideig? Hol fájt pontosan? Van olyan, aki tényleg nem vérzik? Ez mitől függ hogy vérzik-e valaki vagy sem? Kort is írjatok légyszíves, meg esetleg hogy hány évesek voltatok mikor elveszítettétek a szüzességeteket.

Köszönöm előre is! :)



2017. máj. 4. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Na ez az a kérdés amire nem lehet válaszolni.Minden lánynál más és más.Azért ne gondolj ördögi fájdalomra.21/L
2017. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
16,5 éves voltam, szinte meg sem éreztem és csak 1-2 csepp vér lehetett, ezt is csak az óvszeren vettük utólag észre...
2017. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Hmm hogy én menyire szeretném egyszer úgy elvenni egy lány szüzességét, hogy kikötözöm az ágyához és addig nyalom amíg nem sikít, hogy elég, majd aztán tövig nyomni a farkam lucskos puncijába... ;)
2017. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1, #2, köszönöm szépen az őszinte választ!

#3, hát :D izgalmasan hanzik :D hajrá!


Jöhetnek még válaszok, mert nagyon eltérőek amiket eddig halottam. Van olyan akinek annyira fájt, hogy végig sírt. Nem is tudom, hogy megnyugtatni akarom-e magam, vagy ráfeszülni :D

2017. máj. 4. 12:10
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem csak egy kicsit fájt és nem is vérzett. A hüvelybemenetnél éreztem a legjobban, feszült és lüktetett. De nem volt vészes mint már mondtam. Nem lehet belehalni. Ha óvatosan csináljátok nem lesz baj, persze ez minden lánynál más, mert van, aki alapból szűkebb és így fájdalmasabb a behatolás is. 16 éves voltam egyébként mikor elvesztettem, most vagyok 18.
2017. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Néhány hónapja történt. Nekem sajnos nagyon fájt, nagyon szűk voltam hiába voltam felizgulva. Véreztem is. Olyan érzés volt mintha ezer tűt szúrtak volna belém,mikor tágultam. A végén már jobb volt. Nem kell rágörcsölni az segít valamennyire! Persze azóta már nincs fájdalom :)

22N

2017. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem nagyon fájt, feszítő érzés volt. Mert nyilván amíg ott nem járt semmi, és utána valami akkora dolog kerül bele mint egy hívvessző,ahhoz ki kell tágulni, és ez fájt, de csak egy pár másodpercig. Én nem véreztem egyáltalán,mondjuk előtte atletizáltam és évekig lovagoltam, valószínűleg emiatt. :) Ha valaki sok ilyesmi megerőltető sportot csinál, akkor elméletileg előfordul, hogy átszakad a szűzhártyája már előbb, bár így visszagondolva sem rémlik, hogy velem ez történt volna, csak abból következtettem erre, hogy nem véreztem. 18 voltam akkor, fél év járás után történt.
2017. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hasznosak nagyon a válaszaitok! :) igazán köszönöm!
2017. máj. 4. 20:05
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon, majdnem elbőgtem magam, pedig fel voltam izgulva.


Nem véreztem.


28 - akkor 24 - N

2017. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Juj sajnálom!
2017. máj. 5. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!