Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti hogyan reagalnatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hogyan reagalnatok hogy ha a pasi akivel osszejottok elso alkalommal kiderulne h eleg kicsi vagy tul nagy a penisze?

Figyelt kérdés

2017. máj. 4. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Az a kérdés, hogy a szex jó-e vele és működhet-e a kapcsolat (illünk-e egymáshoz, van-e bennünk közös)?


Hagyjuk már ezeket a méretkérdéseket...


Ha kisebb a melle egy nőnek, mint amit szeretsz, vagy van egy kis narancsbőre, dobod?

2017. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
olyan kicsivel nem találkoztam még, hogy meglepődtem volna viszont nagyobbal már igen amin egy picit meglepődtem és egyáltalán nem volt jó
2017. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

ha valamivel kisebb az átlagnál, de tudja hogy kell használni akkor nincs vele baj, ugyanúgy lehet élvezni a szexet..

engem jobban zavarna, ha túl nagy lenne neki.. volt már egy olyan személlyel kapcsolatom, és jópár helyzetben, pózban fájt, hónapok után se szoktunk össze, és emiatt mentünk szét.

2017. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Hat picit meglepodtem h picit kisebb.

De 4 eve mar a ferjem, nem ez erdekelt annyira.

Higgyetek el fiuk, a legtobb no a szerelmet valasztja.

2017. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

"a legtobb no a szerelmet valasztja."

Ez mennyire nem igaz amúgy. Van az az 5% aki normális a többi meg egyszer dugható és kidob enyni

2017. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
én jártam már úgy az elmúlt tíz évben két különböző pasival, hogy mikropénisze volt, érted: 5-6 cm állva. ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni, és én durván ki is akadtam ettől. az egyikkel próbáltuk, de nem éreztem semmit, a másikat finoman elutasítottam.
2017. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Nekem nincs olyan hogy túl nagy.

Most lehet furán hangzik, de én eleve nem jövök össze olyannal akivel rossz a szex, legyen akár 13 vagy 20centis a dákója.

2017. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ha kicsi, akkor lenyugodnék, hogy legalább fájni nem fog.

na túl nagy, hát byebye szása.

2017. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Az már szubjektív hogy kinek mi a kicsi vagy nagy.
2017. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!