Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek volt szexualis tapasztal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt szexualis tapasztalata testverevel, rokonaval es miert ment bele?

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 00:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos nekem nem volt, nem volt tesóm vagy rokonom akivel lehetett volna, de sokat olvastam erről, és mint a tiltott dolog, úgy ez is igazán fatáziaébresztő, és izgató is egyben :)
2017. máj. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Undorító
2017. máj. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
2-es, te kis prűd... a tiltott gyümölcs a legfinomabb :)
2017. máj. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Igen, prûd vagyok mert nem baxnám meg a vérrokonaimat... istenem mennyi szociopata van...
2017. máj. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Undorító .
2017. máj. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Már a kérdés is beteg. Az meg aki belegondol egy vérfertőző kapcsolatba, orvoshoz kellene küldeni.
2017. máj. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

Szégyellem ezt előre leszögezem. Visszagondolva nem tudom miért csináltuk.

Kb 7 évesen kezdtük a hugommal es olyan 12 eves korunkig folyamatosan csinaltuk.

Csokoloztunk, egymashoz dorgoltuk a puncinkat ilyenek.

Tudom, hogy undorito.

2017. máj. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

1-es:

Szüleid is így vélekedtek? Ha igen, akkor sok minden érthetővé válik...

2017. máj. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%

Anyám meghalt, tesóm nincs, a lány uncsim mégcsak 12 éves, a többi lány rokonom pedig külföldön él, szóval nem volt és soha nem is lesz, mert undorító dolognak tartom!

18/F

2017. máj. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%

A kérdés az volt, hogy kinek volt? Szerintem haszontalanok a "nekem nem,de szeretném","nekem nem,de nem is lesz, mert undorító" válaszok.

A magyar törvények szerint két első unokatestvér összeházasodhat, mellesleg genetikailag annyi a közös, mint két idegen között (Czeizel Endre). Szóval a vérfertőzéses duma hülyeség!

És amúgy is annyi vizsgálat létezik mar, hogy ki tudják szemelni a bajt a magzat megfoganása előtt, ha már gyereket akar a kedves pár.

Ha meg van is baj, olyan genetikai beavatkozások léteznek, hogy ki tudod választani a gyerek szeme színét... arról nem is beszélve, hogy ki tudják javítani a bajt.

2017. máj. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!