Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szégyenkeznek a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyenkeznek a férfiak a kövér barátnőjük miatt?

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 09:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Hé, én nem szégyenkeztem. Sőt, büszkén jelentem meg vele bárhol, szóval ne általánosíts.
2017. máj. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Ez annyira gáz! Hogy valaki összejön egy másik emberrel, de szégyelli még a megjelenést is vele! L
2017. máj. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Szexre jó,de vele megjelenni nyilvános helyen már nem?Na ez agáz fiúkák.21/L
2017. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

nekem volt teltebb barátnőm (nem kövér, nekem az már afölött van, de elég telt volt) és engem nem zavart

de ő megkérdezte egyszer, hogy nem e szégyellem, hogy ilyen alakja van...

én nyíltan vállaltam már régóta, hogy nekem a teltebb alak vonzó, sokan viccelődtek, volt akik gúnyolódtak miatta, de ez az én dolgom...

meg van a teltségnek egy nagy előnye :P vagy talán több is :P


24F

2017. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Ez olyan általánosítás, mint hogy a nők elhagyják a férfiakat a nagyobb farkúért cserébe... Nem kizárt, mert lehet rá esély, de nem is axióma, szóval ne általánosíts, mert úgy, ahogy "minden cigány bűnöző" úgy a te kérdésed is egy hatalmas nagy hülyeség.
2017. máj. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,ezek azok az emberek,akik összejönnek valakivel csak azért,hogy együtt legyenek valakivel, egyszerű,alpári módon kifejezve magam legyen kivel kefélni, egyébként a sarki boltban nem mernek együtt mutatkozni vele. Ez van a "lejjebb adnak az igényeikből"hozzáállásból.
2017. máj. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Tudtátok, hogy a szégyen és a büszkeség ugyanazon szár két virága? Csak szemléleti módban van különbség a két dolog között, de gyökereiben valójában mindkettő ugyanaz. Az egó termékei.
2017. máj. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Volt egy teltkarcsú barátnőm, akit imádtam, és leginkább azért szégyelltem vele megjelenni, mert iszonyúan elégedetlen volt magával, és olyan undorítóan volt képes felöltözni, hogy sokszor a hányinger kerülgetett. De persze a túlsúly esetén zabálásba kell fojtani a bánatot, ezért szépen gyarapodott mellettem a menyecske. Vittem volna mozogni, de lusta is volt, annyit aludt, mint a macskák, és az étkezések között is nassolt. Aztán egyszer egy étteremben a pincérnő gratulált nekünk... Értitek. Akkor kicsit maga alá zuhant, de fogyózni akkor sem kezdett, én lettem a hibás, hogy elhízott, mert jó kajákat készítettem neki (közben meg olyan hisztiket levágott, mikor nem)... De közben én szerettem őt úgy is, imádtam a hatalmas popsiját, a pocakját, az úszógumit, mindenét! De amikor már úgy kezdett öltözni, mint egy muszlim, azért kezdett elgurulni a gyógyszerem. Gyönyörű arcú, szexi, duci lány volt, de nagyon elégedetlen és nagyon lusta, tényleg szégyelltem, de nem amiatt, ahogy kinézett, hanem ahogy felöltözött.
2017. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ha valaki összejön egy ilyen lánnyal akkor nyilván nem szégyenli.

Inkább a lágy az aki szégyenli magát a testét , nincs önbizalma és ezt megpróbálja kivetíteni a partnerére ..

Azt hiszi ha magával nincs megelégedve akkor a másik fél számra sem lehet vonzó.

Átmentem ezen tudom miről beszélek.

Magunkban van a hiba többnyire nem a partnerben.

Változtatni kell a kinézetünkön na meg a gondolkodásunkon is . Tenni azért elfogadjuk magunkat és ne csesszünk szét egy kapcsolatot ami akár jól is működhetne :))

2017. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Én nem szégyenkeznék, mert eleve össze sem jönnék kövér lánnyal. Nemcsak a külseje miatt. Egy dagadt vagy lustaság vagy betegség miatt ilyen. Egy lusta, igénytelen nő kéne a fenének. 60 évesen lehetne már pelenkázni, mert cukor miatt amputálják a lábait.
2017. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!