Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nagyon fura? Vagy esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon fura? Vagy esetleg mennyire tudná elfogadni egy lány/nő? Kiábrándító?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Alapvetőn domináns vagyok az ágyban, szeretek uralkodni, megragadni hátulról a lány nyakát/haját és úgy magamévá tenni. VISZONT, van párszor olyan igényem, kívánságom a lány felé hogy... és ez lehet hogy egy picit furán fog hangzani, hogy úgy viselkedjen velem mintha egy fiatal gyerek/ tini lennék és ugy is kezeljen, tehát mintha csak szűz lennék, aki tanításra szorul, vagy hogy "megetessen mint egy csecsemőt" a melleiből, verbálisan biztasson, mint egy kutyust aki jo fiú volt mert vissza hozta a a labdát a gazdijának, csak ez esetben azért mert kielégítettem a partnerem.


Ez mennyire kiábrándító egy lánynak? Merjek ilyet kérni? Nem igazán rontja a ferfiassagom ha erre is van igényem?

19/F

Köszi!



2017. máj. 7. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy!
2017. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kiábrándító. Én benne lennék ilyenben a barátommal.
2017. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!