Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Volt már erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már erotikus élményetek anyukatokkal?

Figyelt kérdés
Akar hogy meztelenul tett vett elottetek vagy maszti esetleg szex kozben lattatok? Milyen tapasztalaitok vannak?

2017. máj. 8. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez beteg:D én néha ráhúzok anyám seggere hogy menjen odebb. De dugni vele, fuu eszembe se jutna ilyen soha.
2017. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Idejársz anyázni? Nincs jobb dolgod?
2017. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom a valaszokat
2017. máj. 8. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, de a tieddel volt
2017. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Akinek ez egyáltalán eszébe is jut, ott komoly bajok vannak.
2017. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt. Nem szexuális jellegű, hanem erotikus.


Emlékszem, hogy kicsi gyermek koromban hideg volt az ágyam és bebújtam anyukám mellé.

Ő éppen édesapámat várta anyaszült meztelenül. Nem zavart a meztelensége, gyermeki szemmel nézve igen szép teste volt, és kifejezetten jól esett a forró ölelése is. Aztán az lett a szokás, hogy amíg édesapám tisztálkodott, addig édesanyámat megkértük, hogy feküdjön mellénk. Mellette könnyen elaludtunk.

Az biztos, hogy mi pizsamában voltunk, de ő szeretett meztelenkedni és én szerettem őt nézegetni. Később egy aktkép is felkerült a hálószobájuk falára, ami édesanyámat ábrázolta.

2017. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!