Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A péniszemen a bőrt normálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A péniszemen a bőrt normálisan tudom fel-le húzni ha nem áll fel, visznont ha feláll akkor körülbelül csak félig, háromnegyedig néha teljesen tudom felhúzni. Valahogy lehet ott a bőrt tágítani vagy csinálni vele valamit hogy könnyebben mozogjon?

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Korbemeteles. Fitymaszukuleted van
2017. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Elsőnek igaza van.
2017. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Idióták,valóban fitymaszűkület,de enyhe ha lankadtan megy a húzogatás,szteroidos krém,receptes,+fültágító karikákat ajánlanám,de ami gömbölyű szélű,esetleg,arra vigyázz ne sértsd fel,ne eröltesd túl,finoman,hogy ne fájjon,1-1 napot hagyj ki pihentesd a fitymát,kell neki pár hónap,de ha jól csinálod megéri,inkább mintsem körülmetéltetni,szerintem ne hallgass azokra akik ezt javasolják,de a te döntésed.
2017. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el urológushoz,adnak rá krémet,azzal meleg vízben,fürdésnél tudod tágítani a fitymád.
2017. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Urulógus minél előbb ha nem akarok hogy körbe metéljenek :)
2017. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
huzogathatja azt már....sebész és slussz
2017. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szűk volt de próbáltam tágítani és egyre jobb lett.Most már minden rendben. Neked is sikerül. Nehogy már te is lenyúzassad a farkadat.
2017. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!