Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Így tudom növelni a pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így tudom növelni a pénisz méretemet? 37/F

Figyelt kérdés
Nos..találtam a neten az egyik shopban pénisznövelő kupot amit a péniszbe kell dugni. Nem nagy mielött valaki elkezd kötekedni. Kínai gyártmány néztem róla videót. Másik opció a kaktuszozás, kaktuszt kotok a farkamra es tornaztatni kezdem. Egyebkent szoktam de nem hatasos a sima propellerezes.

2017. máj. 10. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ez működne nem lenne plasztikai műtét. Az a kúp valöszínűleg csak a vérbőséget növeli így duzzadtabb lehet a pénisz de nem lesz hosszabb
2017. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a pénisz pumpa jó ötlet? Nagy brét akarok.
2017. máj. 10. 13:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan még itt tartasz 37 évesen!?
2017. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Te vén marha, már bocs a kifejezésért. Ilyen baromságokban hiszel 37 évesen? Kösd egy kamionra azt húzd el vele, tuti megnyúlik vagy leszakad :D
2017. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
itt a gyakorin ahol a legkisebb fäsz is 17cm-es én szégyenlem bevallani, hogy nekem átlagos 14-es. volt egypár csajom, egyik sem panaszkodott, sőt.
2017. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, királyfi? 37 évesen még hiszel a mesékben?
2017. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pénisz pumba csak átmeneti megoldás mint a szopogato tabletta egy torok fájásra csak tüneti kezelés
2017. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jót akarsz nem dugdosol bele semmit, mert hamar elszárad! De viccet félretéve, fogd be satuba és óvatosan húzogast, aktus előtt egy órával. Aktusra óriásira dagad erekció nélkül is..
2017. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!