Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A terhesség alatt es után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhesség alatt es után mennyire riktulnak azok az alkalmak amikor szex is van? Vagy legalább orál?

Figyelt kérdés
Lehet e következtetni abból ha egy hosszabb ideje ( évek) együtt levő pár tagjai az első időkhöz képest kevesebbszer szexelnek es ritkulnak azok az alkalmak is amikor csak orál van arra, hogy ha jön majd a gyerek akkor meg kevesebb alkalom lesz? A férfi kívánja az szopást heti többször is hosszabban, a nő inkább csak szexelne de elég neki a heti 2-3 alkalom. Tehát amikor megvan a nőnek akkor ki szokta elégíteni a párját de nem annyiszor amennyiszer a másiknak jól esne. Nyilván nem mindennap de ha egy hétig van meg a nőnek akkor az 1x-i alkalom tényleg kevés. Most legyszi es ne gyertek azzal h ha a gyerek lesz akkor nem mindig csak magára kell gondolnia a férfinek, hiszen attól szexuálisan meg aktívak maradnak, lehet persze hogy a nőnek ezer más problémája lesz de egy ésszerű keretek közt meg lehet oldani. Szóval ti hogyan tapasztaltatok, a szex illetve csak orál alkalmak csökkentek a terhesség következtében vagy nőttek?

2017. máj. 11. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi nem változott a gyerek születése után. Most, hogy kicsit már nagyobb a gyerkőcünk még többször szeretkezünk és orálozunk,mint előtte
2017. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es a terhesség alatt? Nem csökkent a kedved vagy mondjuk utaltad meg a "férfi nedvét"?
2017. máj. 11. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is minden megy ugyanúgy. Sőt a szex minősége sokkal jobb. Legalábbis nekem. Terhesség alatt is gyakran volt szex de a vége felé nekem már kényelmetlen volt a párom pedig egyszer "érezte" a babát utána nem volt szex de orál volt. A 6hét alatt is rendszeresen orál volt mikor pedig zöldutat adott a doki utána napi szinten. Szerintem se kell elhanyagolni egymást mert gyerek születik mi is imádjuk a kisfiunk de mikor ő alszik egymást is nagyon szeretjük.
2017. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Egyáltalán nem. Olyan jól viseltem a terhességet, hogy végig tudtunk szexelni. És náluk is, mint a kettesnél a hat hétig rendszeres orál volt.
2017. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ahol tényleg szerelemből házasodtak, ott ez normálisan működik és meg van a napi szex. Orális rész hozzá tartozik. Menstruáció nem akadály, egyrészt van tampon és szája, keze jobb esetben mindenkinek, ki lehet elégíteni egymást. Mondjuk szerintem a vér sem zavar sok mindenkit, főleg ha pl. zuhany alatt stb. Mondjuk én terhesség alatt mg jobban kívántam a szexet. Heti 1 édes kevés.
2017. máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!