Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meselnetek a swinger partyrol?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meselnetek a swinger partyrol? Olyanok akik jartak vagy jarnak!

Figyelt kérdés

Hogy kezdodott nalatok hogy elmenjetek ?

Milyen felalasban szoktatok csinalni ?

Milyen torteneteket tudnatok meselni ?

Elore is koszi :)


2017. máj. 11. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

elsőnek úgy ment, hogy beszélgettünk, hogy vajon milyen lehet egy ilyen buli, azután utánaolvastam, beszámoltam mit találtam, leírások és a többi, majd egyik szabad hétvégén akadt egy "kezdő" páros-buli, és gondoltuk egyszer élünk elnézünk. Lefektettük a szabályokat (nincs elsőnek kavarodás, mindent együtt, nem veszünk be senkit...)

Ez az első bulinál fontos, mert nem tudod mire számíthatsz és biztonságot is ad, ha valaki bizonytalan. Fontos, hogy ehhez tartsátok magatokat, mert különben sértődés és rossz élmény.

Az elején úgy voltunk, hogy max ott szexelünk, de inkább nézelődünk. Őszintén az első volt az egyik legjobb, nem csináltunk MI sokat, inkább a hangulat és a látvány volt az, ami nagyot dobott, a sok szexelő pár körülöttünk, a hangok, az érzések, a pucér testek, olyanok voltunk mint két kis nyuszi aki mindent látni akar. Azt hiszem 2 vagy 3 menetet nyomtunk, elején eldugva, a végén már kicsit nyíltabban.

Nagyot dobott rajtunk, napokig éreztük a hatását és megszerettük.

Azután voltak hideg vizes zuhanyok, rossz élmények, de volt jó is. Egy klub bejött, ott mindig van mozgás, mindig van akció és aránylag jó is, a többi néha jó, néha nem.

Most már szabadabban megyünk, már beszélgetünk és pettingezünk másokkal is ha szimpatikusok, de nem erőltetünk semmit sem, nem szabad.


Amit ajánlok:

- csakis páros estére

- előre beszéljetek át minden szabályt

- beszéljétek ki, hogy mi tetszene, mi nem tetszene, sokat kell beszélni erről

- félelmeket is beszéljétek ki és a legfőképp, hogy mire vágytok

- ha nem talál az elvárás köztetek, akkor inkább ne!!! Tönkre teszi a kapcsolatot, ha az egyik azért megy, hogy másokkal szexeljen (mármint ez a fantáziája, de a másik pedig irtózik ettől)

- legelső látogatásnál ne gabalyodjatok. Elég lesz a második, harmadiknál, nem kell előre mindent egyszerre


Átlag korosztály azt mondanám olyan 40, de általában átlagosan-szépek és jól tartják magukat. Van csúnyább is és van gyönyörű is. De eddig senkit sem láttam, hogy "kilógott volna" a sorból. Ami viszont igaz, hogy abban a félhomályban ami a tomboló szobákban vannak, nem tudod eldönteni, hogy ki hány éves, max a formáját veszed ki. Én nem szeretem ezt a sokat sejtető sötétséget (vagy piros fényt), de tény, hogy a ráncokat és a plusz kilókat nagyon jól eltakarja és csak azt látod, hogy emberek gabalyodnak emberekbe.


Ha megvan az első látogatás, utána beszéljetek! Addig amíg mindent el nem mondtatok! Lehet, hogy jó lesz az élmény, lehet, hogy rossz, de ki kell beszélni magatokból!!!


Pároktól függ, de azt mondanám, hogy 3-4-5. alkalom előtt ne vegyetek be senkit, annyi kell, hogy hozzászokjatok.


És még egy fontos infó!

Én két típusú swingert ismerek:

- Aki párcserét keres (akár egymás mellett, akár külön ágyon, de a lényeg, hogy cseréljenek)

- Aki többes gabalyodást keres (mindig együtt, közelben a másik, mások is beszállhatnak, de a párod mindig a legfontosabb az összes közül, rá figyelsz főleg)


Mi többes típus vagyunk, mi nem akarunk párcserét, de ahogy észre vettem, a legtöbb öreg róka inkább azt keresi. Ők azt mondják, hogy többes, de amikor ott vannak melletted pucéron, akkor letojják magas ívről a saját párjukat és csak a másikkal törődnek. Erre vigyázz, akkor inkább fiatal, tapasztalatlan párral érdemes kezdeni, ha nem erre vágysz.

2017. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez ocsem hatalmas Like jel :) kossz a valaszt ! Igazan sok mindent elarultal :)
2017. máj. 11. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!