Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen érzést okoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darklucky kérdése:

Lányok! Milyen érzést okoz, hogy valaki egyszerre perverz és romantikus? Mit kezdenétek ezzel?

Figyelt kérdés
Folyton ütközik bennem ez a kettő. Képes vagyok hosszasan csillagokat nézni, intim és elmélyült beszélgetéseket folytatni. És képes vagyok arra is, hogy térdre parancsoljam, alázzam vagy irányítsam a lányt aki kezem közé kerül.
2017. máj. 11. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
21 lány vagyok. szerintem ez teljesen rendben van. bár nem tudom mit értesz alázás alatt, de ha játékos, nem erőszakos, és persze a lány is akarja, akkor minden oké, nagyon izgató tud lenni. személy szerint én is nagyon szeretem ezt. mikor a férfi kicsit uralkodik, stb, de közben érzelmes és romantikus.
2017. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz.De az alàzàs csak akkor,ha màr regota tart a kapcsolat.Egyébként tudta màr az elején a làny,hogy ilyen alazos hajlam is van benned?Vagy meglepetesként érte?
2017. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már bocs,de ez nem függ össze és ne lopd a stílusom.Kösz
2017. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez kinek szólt?
2017. máj. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Mit értesz ez alatt? Pl. televered a torkát, úgy, hogy bekönnyezik és közben megjegyzed, hogy milyen csodálatos, ahogy ég a vágytól?
2017. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!