Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos a pasi sértődése?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a pasi sértődése?

Figyelt kérdés
Egy pasi megkérdezte, hogy akkor most számít-e a méret, vagy sem? Azt kérte, adjak őszinte választ, és megmondtam neki, hogy igen, számít, mert egy 18 cm-es farok gondolata is jobban izgat, mint egy 12 cm-esé. Mondtam neki, hogy olyan 15-18 cm szerintem az ideális. Persze, ha a szeretett páromról van szó, nem hagyom el, ha kisebb, vagy nagyobb a farka, de ahogy minden pasinak is megvan, hogy milyen formájú mellet és feneket preferál, úgy nekünk nőknek is megvan általában, hogy mit tartunk a legjobbnak. Erre megsértődött, hogy mi nők milyen felszínesek vagyunk. :D Szerintem nem olyan nagy szám, hogy nőként tudom, mit tartok ideálisnak. A pasik többsége is kategorizálja a nőket különböző szempontok alapján, és mégse szoktam rajta besértődni. :D

2017. máj. 12. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Én a csajok helyében meg azon aggódnék, hogy ne legyen túl tág a hüvelyem, mert egy tág hüvelyben a 18 cm is lötyög, emiatt dugás közben az üresen maradt tér miatt fingásra emlékeztető hangot ad ki a punci.
2017. máj. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, igazad van, a pasiknak is ugyanúgy számít a mellméret, fenék, meg úgy eleve a kinézet. Az ember egy vizuális faj, ez van. De ami valakinek nem tetszik másnak lehet a legszebb, felesleges ilyeneken megsértődni.

A kedves elsőnek meg: Nem csak a tág punci ad ki puki szerű hangot, az amiatt van hogy a levegő be kerül (ki-be húzogatás) és izmok hiányában nem lehet benttartani.

2017. máj. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért sértődött meg mert neki kisebb mint 15 cm . Egy normális pasi nem sértődik meg egy őszinte válasz miatt.
2017. máj. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Főleg nem sértődhetett volna meg ha külön kihangsúlyozta, hogy őszinte választ kér. Lehet abban bízott eltalálod a méretét :D
2017. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

# 1


Én meg azon aggódnék, ha nem lennék tisztában a tág hüvely és a hosszú hüvely közötti különbséggel. xD

2017. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Diavolino44 ***** válasza:

#2 nem az ember hanem a ferfi vizualisabb sokkal mint a no!

Egy nonek nem okoz gondot, egy 30 evvel idosebb pasiba beleszeretni, ha az eppen egy bankigazgato. Vica-versa mar ritkasagnak szamit.


Teljesen a te partodon allok kerdezo, emlekszem egy eleg hasonlo beszelgetesre egy lannyal akivel ismerkedtem. Kerdezte mi az idealom, ugyanazt irtam mint te, nem szamit, ha minden jol mukodik, nem ezen fog mulni. De csak eroskodott, mondom jo, nekem fontos a vekony testalkat es a nagy mell. Termeszetesen orult mert o pont ilyen volt. Mondjam tovabb.. oke, Meg a szoke haj es kek szem amit szeretek, nah itt borult a bili, mivel a lany barna haju es barna szemu volt, s a fejemhez vagta, hogy ezzel elrontottam mindent. mert o sose lesz szoke haju, es kek szemu. (Amugy osszejottunk, de hiba volt)

2017. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, ha beléd teszik tövig! a 18-ast, könyörögni fogsz, hogy vegye ki... ennyi, benned sem járt még akkora, nekem a 16,5-es rohadtul fájt.
2017. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem meg maga a pasi izgat és nem a mérete.

Ugyanis nekem teljesen mindegy, hogy mekkora van neki, ugyanis szexeltem már 20 cm-es intim mérettel rendelkező pasival is. Lehet, hogy látványra szép nagy, de közel sem adott olyan élményt, mint mással, akinek meg teljesen átlagos és kisebb volt. Bár ez egyénfüggő, nyilván ez a pasi ilyen volt, de csak egy példa volt arra, hogy hiába nagy, attól még nem lesz jó vagy jobb a szex.

A sértődése nem volt jogos, mert ő kérte, hogy őszintén válaszolj. Viszont abban igaza volt, hogy felszínes vagy. Mivel egy 18 cm-essel sem lesz jobb, sőt, egyáltalán nem lesz jó, ha maga a pasi rá se sz..rik arra, hogy neked mi a jó, hogy élvezed-e...

2017. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#1, szerintem azért van "nunipuki", mert bemegy a levegő, és ki kell jönnie, nem pedig azért, mert tág a punci. :D
2017. máj. 13. 14:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki nem vágná: a kérdező valójában egy pasi, aki a női válaszolók alapján próbálja belőnni hova tartozik a pénisze (kicsi, átlagos, nagy).
2017. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!