Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi van ma a nőkkel?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ma a nőkkel?!

Figyelt kérdés
Elsőéves egyetemista vagyok. 3 napja bulizni voltunk, campus parti. A pultnál álltam, és odajött egy iszonyat jó nő, (aki egyébként évfolyamtársam) részegen. Nem is részegen, becsiccsentve. Semmit nem csinált, csak mosolygott rám, én pedig vissza rá. Leült az asztalukhoz, én pedig szintén nem voltam már józan, megkérdeztem, hogy meghívhatom e valamire. Igent monddott, és leültünk a pulthoz. Kért, beszélgettünk, nevettünk stb. 10 perce dumálunk, mikor mondja hogy itt van albéletben 2 utcányira, nincs e kedvem felmenni hozzá. először nem tudtam mit mondjak, meglepődtem. aztán folyamatosan győzködött, hogy ebben incs semmi, meg nem akar semmi egyebet tőlem, csak dugni. Mondom ha így, akkor oké. Elindultunk a lakására, egész éjszaka szexeltünk. Ez volt az első ilyen élményem, és mégis nagyon el lett cseszve. Miután vége lett, átkaroltam, simogattam ilyesmi. És erre tök agresszívan felpattant az ágyról, hozzámvágta a ruháimat, és mondta hogy nem aludhatok itt, azonnal tűnjek el! Őszintén mondom, mindenre számítottam, de arra nem hogy hajnali 3kor kitesznek az utcára. oké, hazamentem. másnap reggel bemegyek egyetemre, és odajött hozzám a barátnője, akiről nekem fogalmam sem volt hogy ki, és mit akar. Nekem ugrott szó szerint, hogy mit képzelek hogy megdugom a barátnőjét, aztán pedig ott hagyom mint egy k$vát. Szó szerint így mondta. én meg annyira ledermedtem, hogy nem is tudtam közbeszólni. mondjuk nem is lett volna sok esélyem szerintem..na mindegy, és ezt kb 20 ember biztosan végighalgatta, én meg ott álltam mozdulatlanul, hogy most ez mi volt. komolyan nem értem. ő volt aki kezdeményezett, és ő hívott fel a lakására, egyértelmű célzattal. és ő rakott ki az utcára. miért kellet ez? ja amúgy a csajt még ott se látom mostanában, ahol mindig szoktam. pedig szívesen megkérdezném, hogy erre miért volt szükség.

2017. máj. 12. 17:07
 1/8 Ramone ***** válasza:
97%
Volt egy jó napod ne izgulj lesz még rosszabb is
2017. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze, tök jó volt, nem azt mondom. csak nem tudtam hogy ennek ez a menete..
2017. máj. 12. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Kicsit beléd zúgott a csaj, ha így ki van akadva, hogy a barátnőjét küldi utánad. Ennyi az egész.
2017. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Mire nem képes a pia, meg a partydrog..
2017. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Te hímr.i.banc :D A csajokat szokták kidobni a menet után a lakásból...
2017. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
A barátnőjét is meg kellett volna dugni. Ez szimpla irigység a részéről
2017. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem lehetett egy kis félreértés és a barátnőjének elfelejtette mondani, hogy ő rakott ki. Ő pedig lehet, hogy egy saját régebbi sérelmén feldúlva rád vetítette azt és nem ismerve a teljes képet önhatalmúlag neked esett. Legalább is jó hiszemben ezt feltételezném elsőre. :D


Ha igazam van később számíthatsz egy bocsánat kérésre hasonlóan ad hoc jelleggel.

2017. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Szimplán részed volt a csaj, és nem volt képes normálisan viselkedni.

Ha akar majd valamit, akkor odajön, különben meg hagyd...

Ha a barátnője okoskodik, dobd fel neki: "mi van, irigykedsz?"

2017. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!