Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok az egyetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok az egyetlen hímnemű, aki azt szereti, ha a csaj az ágyban fadarab?

Figyelt kérdés
Azt szeretem, ha én vagyok felül, s szinte mindent én csinálhatok. Majd én nyalok, neki még szopnia sem kell, csak nyugodtan feküdjön ott. Nekem annyi élvezet a szexben elég, hogy elmehetek a csajban, akár gumivol, akár anélkül.

2017. máj. 12. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Én az ellentetted vagyok. Én azt szeretem ha csak fekszek ő meg rajtam lovagol, kielégit szájjal stb.


Sportember vagyok de az ágyban atom lusta. Persze ha kéri megeröltetem magam, és élvezem is de jobban szeretek fadarab lenni.

2017. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem egy hétköznapi kívánság, az biztos. :)
2017. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Nem vagyunk egyformák
2017. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Pedig hidd el: nincs annál rosszabb..
2017. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Végre valaki, aki nem vár el egy ritmikus sportgimnasztika gyakorlatot :)
2017. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fadarab az tulzás, nálam a visszajelzés nagyon fontos, de a többi rendben.
2017. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vegyél guminőt :) ha ennyire tárgyiasítasz egy nőt.
2017. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te férreérted a dolgot. Ha gumibabát (realdoll) az más, de kétlem hogy tudatosan annak tudsz képzelni egy élő nőt. Szerintem te kevered az irányítás átengedését a passzivitással. Ha én nem látom a csajon hogy kicsit is tetszik neki akkor én sem fogom élvezni. Egy fadarab nem ad visszajelzést. Szerintem te nem erről beszélsz.
2017. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekrofil hajlam baratom 😀😀
2017. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kicsit nekrofil. :D

Amúgy nem vagy egyedül, volt olyan pasim, aki állandóan lefogott, hogy ne csináljak semmit, majd ő... nem állítom, hogy nem volt jó egyszer-kétszer, hogy ilyen szinten dominált, és megmozdulni sem hagyott, kicsit fétises érzés volt, csak én nem vagyok fadarab-típus.

2017. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!