Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szüleim folyamatosan azzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim folyamatosan azzal piszkálnak, hogy dagadt vagyok, ezért nehezen merek belemenni bármilyen testi kapcsolatba, vagy egyáltalán személyes kapcsolatba ezen, hogy lehetne változtatni?

Figyelt kérdés
Ha valakit nagyon érdekel esetleg, küldök képet is.
2017. máj. 12. 17:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldheted.
2017. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ide is küldhetsz egyet, ha gondolod!? Utána tényleg könnyebb véleményt mondani
2017. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát fogyj le...
2017. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%

Nekem is el küldheted . Majd megmondom a véleményem. De kép nélkül is azt mondom hogy nem kell elitélned magad.. csodás vagy így is . Mindenkiben van valami szép.. a mosoly,szeme, kisugárzás stb.

A bomba test az már a társadalom fa**sága

2017. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát én megkaptam a fotókat. Egy szép alakú, elég karcsú hölgyről van szó!
2017. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt a szülők hibáztak. Nem a súlyoddal van a baj, valami miatt nem tudnak elfogadni olyannak, amilyen van. Ha sovány lennél, akkor más miatt bírálnának.

Egyszer szembesítsd őket azzal, hogy miért beszélnek veled így, ez igazán nem szép dolog.

Nekem elváltak a szüleim, és anyukámmal maradtam, de igazából nagyon rosszul viselte, hogy nem segítettem neki haragudni apukámra. Másodszor is férjhez ment, és lett egy féltestvérem. Egész életemben hallgattam, hogy ilyen vagyok meg olyan. Nem elsősorban a külsőmre, inkább a természetemre. De a külsőmmel is volt baj. Elég nehezen boldogulok én is az ismerkedéssel. A húgomat nagyon szeretem, de őszintén egy tehén. A szülei viszont agyon ajnározták, hogy milyen tökéletes gyerek. El is hitte magáról, akkora önbizalma van, mint a ház, csodálkozom is néha, hogy nem néz tükörbe? Ha ránézek, én azt látom, hogy százszor jobban nézek ki nála, pedig már gyereket is szültem, ő meg még nem.

2017. máj. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Retardált Reptoid ***** válasza:
6 honapig ne egyel édességet, meg cukros italt, cukros kavet. Majd akkor lefogysz.
2017. máj. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
kamu
2017. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha csaj vagy küldhetsz képet és megmondom mennyire jössz be.
2017. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya és kellemetlen megoldás, de szerintem működhet. Ha ebédhez hívnak, vagy ilyesmi, mondd, hogy te ugyan nem eszel. Egy darabig ne lássanak enni, ijedjenek meg, hogy tönkretették az önbizalmadat és most anorexiás leszel, stb. (Csak aztán nehogy tényleg az legyél.)
2017. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!