Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Gátlásaim vannak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Gátlásaim vannak a péniszem mérete/fajtája miatt. Van ezeknek a félelmeknek alapja?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy az utánajárásom alapján vérpéniszem van, mert lankadtan sokkal kisebb, mint erekcióval.

Mereven olyan 13-14 cm körül van, mikor mennyire vagyok beindulva. Lankadtan viszont néha alig 3-4 cm... :$


Rettenetesen parázok tőle, hogy ha lankadtan meglátja majd a párom (ha lesz), akkor nevetségesnek fogja tartani. :$

Tudom, ha kívánom a másikat, akkor már ruhába erekcióm kellene legyen a csókok és a simítások hatására, de ha izgulok, akkor lehet bennem van a hiba, de nem jön össze a merevedés olyan könnyen. (Volt már rá példa. :/)


Jogosak a félelmeim, hogy lankadtan nem leszek igazi pasi egy nő szemében?

Vagy - hogy is fogalmazzak - ha látjátok, hogy a pasi még nem merev teljesen, azért próbáljátok ennek ellenére felizgatni? Vagy teljesen lelomboz titeket a tény, hogy kicsi és lankadt neki? :$



2017. máj. 12. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Hány éves vagy hogy még ilyeneken gondolkozol?
2017. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

A nők sem hülyék, tisztában vannak azzal, mi az a vérpénisz. Én konkrétan sokkal jobban szeretem, mint a húspéniszt, engem nagyon izgat, hogy ekkora méretváltozáson esik át a pénisz :) És szerintem nagyon cuki, amikor ilyen kicsi. Páromé is vérpénisz, és semmit sem vesz el a vonzóságából, sőt!


Szóval ilyesmin ne parázz, ha valamelyik lánynak ez probléma, akkor az a lány buta és tájékozatlan, szóval nem érdemes időt pazarolni rá.

2017. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítés: az pedig szintén teljesen normális, hogy egy pasinak nem áll a farka nonstop. Nincs azzal semmi baj, ha rá kell segíteni, hogy felizgulj, főleg ha az első alkalmakról van szó és nagyon izgulsz :) Normális lány számára ez evidens és nem nevetséges. Egyáltalán nem vagy kevésbé férfias akkor, amikor lankadt a péniszed, ezt felejtsd el!
2017. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ő férfias vagy nem?


[link]

2017. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is igy van :D csak nekem olyan 5-6cm lankadtan alva 18-19 egyszer volt egy olyan 1 ejszakasom amibe nezett a csaj h milyen "pici" aztan amikor elkezdte cumizni eszre vette mi a helyzet de azt mondta nem latott meg ilyet
2017. máj. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A félelmednek nincs alapja.

Jól látod, hogy ha nagyon izgulsz (pl. amiatt, hogy ernyedten kicsi a farkad), akkor nincs erekciód.

Igen, megtörténhet, hogy egy nő, aki még nem látott ilyet, nevetni fog az alapállapotú péniszed láttán, de ez nem gúnyos nevetés, hanem örömteli, mert tapasztalataim szerint nagyon tetszik nekik, amikor látják, mekkora hatásuk van arra a kis bögyörőre, ami egy perc alatt kemény farokká nő. Egyáltalán nem lombozza le őket, sőt, imádják ezt a játékot!

2017. máj. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, nincs alapja. Ez egy ilyen dolog, az anatómiailag.
2017. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te nekem nehogy azt hidd, hogy a többinek különb van!


Ez olyan dolog, mint amikor megkérdezik itt GYK-n, hogy na, fiúk milyen magasak vagytok? És akkor sorakoznak egymás után 5-ösével az 190+osok, jönnek büszkélkedni, utcán mégis azt látni, hogy nem ez van. A micsodájukról meg egyenesen lódítanak, vagy lehet azt úgy mérni, hasadba benyomva, bőrt meghúzva, hogy a végén már maga is elhiszi amit mondott...


Az viszont sokkal szimpatikusabb egy lánynak, ha őszinte vagy.

2017. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!