Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon felizgat a combfixes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felizgat a combfixes labak latvanya. Csajok ti szeretitek direkt huzni a pasik agyat egy egy ilyen villantasal?

Figyelt kérdés

2017. máj. 12. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Egész addig, amíg meg nem kaparintják maguknak a csávót. Utána nézheti a többi nő combfixét, ha észre nem veszik, hogy már megint más nőket nézel...
2017. máj. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
előzővel magam részéről nem értek egyet, én szívesen kacérkodok a párommal később is, nem csak még meg nem kapom. És szerintem sokan vannak még így a nők közül akik szeretnek tetszeni a párjuknak. (22)
2017. máj. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Olyan vagy kedves második, mint a Télapó, egy ideig hisszük, hogy létezel, de sosem futunk össze. :/
2017. máj. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az aktuális párom "agyát szerettem vele húzni"...de csak akkor, ha nem maradt meg csak ezen a szinten, hanem történt is valami.
2017. máj. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátom a combzoknikért van oda, így én inkább azt hordok. Nem azért veszem fel, hogy húzzam a fiúkat, hanem mert kényelmes viselet a számomra. Ugyanakkor sokszor tapasztalom, hogy az utcán sok srácnak kocsányon lógnak a szemei, elkezdenek nyáladzani, bámulni. Tapasztalatom szerint nagyon sok fiúban beindít valamit egy combfixes/combzoknis láb látványa, valamiért a fiúk ezt kifejezetten szexinek, nőiesnek látják, valószínűleg azért is, mert jobban kiemeli a lábakat egy-egy ilyen darab.
2017. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!