Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért van a roma lányoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van a roma lányoknak általában formásabb popsijuk, mint a magyar csajoknak?

Figyelt kérdés

azt mondják a magyar csajok milyen szépek, közbe meg a roma csajoknak olyan popsijuk van hogy a magyar lányok elbújhatnak mellettük.

És most ne azzal a hülyeséggel gyertek hogy előbb érnek meg korábban öregszenek, mert vannak a magyar csajok között is előbb érő típusok, 80 évesen meg a fenét se érdekli hogy néznek ki.



2017. máj. 13. 08:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Asszem ma is érdemes volt ide feljönnöm...mindig látok új információkat. :D :D Gyere nézd meg nálunk itt a durandát, kíváncsi lennék mennyi "formás" popsit látnál..
2017. máj. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Gentekia. Néger csajoknak is kerek seggükk van. De egy cigány lány 25 évtől màr öregszik míg egy magyar lány akkor kezd virágozni.
2017. máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Minél sötétebb valaki bőre, annál vastagabb és feszesebb is egyben.


Egy északi, szőke hajú, hófehér bőrű lánynak kifejezetten vékony a bőre így puhább a popsija és a cicije is.

A latin verzió ennek az ellentéte.

2017. máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem igaz.
2017. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Tényleg, sokkal jobb.

[link]

2017. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Mekkora fäszság. Jelenleg fent vagyok Pesten, forgok minden csaj utàn akinek szép az arca, és rohadt jó seggük van, egyik se cigany, tehat nem tudom mirol beszelsz.
2017. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Te nem tudom, hogy hol élsz, kedves kérdező :D
2017. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
A roma csajoknak a vérükben van a dugás és a lopás. A genetikájuk is ehhez igazodott. Nem egy 20 év körüli cigány prostit ismertem, aki akinek a sokadik gyerek után is feszes kerek feneke volt. Mondjuk rusnya volt mindegyik, bottal nem értem volna hozzájuk.
2017. máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
A kérdés egy állítást fogalmaz meg, ami egyszerűen nem igaz. Ennyi.
2017. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Ez egy totális baromság! Még a jó roma csajoknak is ronda nagy tohonya segge lesz 20 éves koruk fölött. 30-40-től meg már kifejezetten dagadt disznó a 90%-uk. Én nem tudom te honnan szeded az értesüléseidet, bár lehet hogy a tini kategóriát nézted meg egyedül...
2017. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!