Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Szerintetek az normáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek az normális, hogy a buszon vagy metron ülve, feláll a farkam a sok szêp csaj láttán? Múltkor tovább kellett mennem egy megállót, hogy lelankadjak. Kort is írjatok.

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy jól működsz. Normális hát.

18l

2017. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Én pasi vagyok, de velem is rendszeresen előfordul. 😃😃 Én a sporttáskámat húzom elé, de valamikor még az sem takarja el teljesen. 😃
2017. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Haha ez isteni ezt nem tudtam a ferfiakról , h nekik ilyen drasztikus reakcióik vannak, nök nem ilyenek
2017. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem lenne rendszeres szexuális életem, 1-2 hét után már én is kész lennék. Főleg, hogy jön a jóidő és a lányok ledobják a textilt.
2017. máj. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom én ezt valahogy mindig tudtam szabályozni hogy indokolt helyzetben mégse hozzon a farkam kellemetlen szituációba :-D

23/F

2017. máj. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Óh haver, én mindig izgalmi állapotban vagyok, ha végig megyek az utcán, ugy begerjedek a jo noktol. Elég egy popsi, egy comb, egy cici, egy kivillano derék, egy szép arc. Felállni is nem egyszer feláll, ha hosszabb ideig van szerencsém nézni. Tomegkozeldés elég veszéjes ilyen tekintetben rám :D. De hát mit csináljak ha már felállt, ez van, megyek tovább, majd lelankad. Hameg észreveszik, molesztálni nem molesztálok semmi, akkor meg semmi bajuk nem lehet vele (mármint h áll)

Nyugi, ez normális. Itt a tavasz/nyár. Imádjuk a szoknyákat. :)

2017. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fhu hát a múlt héten pont ült velem szemben egy dögös, jó husiban lévő szöszke, hatalmas cicikkel, dús ajkakkal... nem is a testét néztem, csak az arcát és az ajkait főleg, de kőkemény lettem... alig vártam, hogy leszállhassak, mert már láthatóan dudorodott. Kellemetlen volt. Ilyenkor kellemetlen, mert igazából nem akarom nézni, de ösztönösen rajta akad a szemem. Viccen kívül, ez nagyon kellemetlen nekem.


26/F

2017. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!