Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok mit szoltok amikor egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mit szoltok amikor egy pasinak latszik a farka nadragon keresztul?

Figyelt kérdés
Boltba a csaj megszolt hogy latszik hogy oldalra van csapva a farkam .. :D
2017. máj. 15. 07:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ff vagyok, volt egy eléggé lökött munkatársam a Sanyika, neki a mackóba nem hogy látszott hanem a golyója is kilógott, szerencsére nem én láttam meg hanem az asszonyok szörnyülködtek, hisz ez azért nem illő! Persze rá lett szólva! Én nem nézem nyilván senkiét, de nem helyeselem ha nagyon látszik, de kinek mi.
2017. máj. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nekem ugy ertem hogy rovid nadrag ! Most pl terdig ero fekete rovid nadrag tenyleg semmi extra csak ha valaki oda nez latja hogy fudorodik eleg szepen ..
2017. máj. 15. 07:37
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem tetszik nekik.

Nekem nincs nagy farkam, viszont egyszer félig állva, fürdőnadrágban gyalogoltam át a strandon.

A nap az én hátam mögül sütött, szal átláttam az ő napszemüvegükön és kb 10-ből 9 a farkamat bámulta.

2017. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Egészségetekre!

Nem is biztos, hogy tetszik, csak mint érdekességet megnézi az ember.

Ugyan úgy, mit egy formás kezet, szép arcot, szép izmokat.

2017. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam szolni vagy mosolygok vagy nevetek .
2017. máj. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen szituációban látszik, meg nyilván attól, hogy most szándékos-e vagy sem. Bár én semmiképpen nem szólnék érte, maximum elmosolyodnék rajta, igazából semmi bajom vele, csak kissé zavarba ejtő. :D

19/L

2017. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem igénytelen.
2017. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

pár napja a vonaton a csaj erősen csekkolta a farkam...


Nadrágba voltam, ülésnél ugye jobban látni a farkat egyszer csak ránézek a csajra és látom hogy a farkamat bámulja...DDD


utána még jobban úgy tettem ,hogy lássa. D

2017. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#3

Hidd el, nem azért nézték mert annyira tetszett nekik, hanem mert az emberek mindig megbámulják a szörnyűségeket. :D

2017. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha olyanom van, én megnézem :)
2017. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!