Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » IPhone 7 telefonért és előfize...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IPhone 7 telefonért és előfizetésért szexkapcsolat? Van ilyen? Ti meglépnétek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 15. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hova süllyedtek még..
2017. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a garancia arra, hogy megkapod a telefont? Semmi. Ne csináld.
2017. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát olcsón megúszná a pasi havi 15-20 rugóért kap egy csajt akit akkor dug amikor akar.
2017. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy jobb kur_va 1-2 nap alatt simán keress ennyit, itt meg havi pár ezer forintért szexelne valaki rendszeresen elég nevetséges
2017. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Általában gold digger csajok próbálkoznak ilyesmivel és ugye az egyik posztoló már megírta hogy mi a garancia ha megkapja akkor "hálás" lesz érte...
2017. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De rosszul mehet a szekér
2017. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem.Utálom az Iphonet. Ennek átverés szaga van.

Nekem LG G6-ot vegyél vagy egy laptopot. De készpénzzel perkáld ki,nem előfizetés,nem vagyok hülye :D

2017. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kérd meg a szüleidet, hogy vegyenek neked egyet.

Ha nem akarnak venni neked, akkor inkább menj el dolgozni valahova.

Sok sikert! :)

2017. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En ingyen is meglepnem, de az iPhone-t is elfogadnam a csajtol. 34F
2017. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy abnormális lett a világ. Mindenki okos telefon meg a fene tudja mi. Szánalmas, hogy egy nőnek ennyi az önértékelése. Nekem van egy nokia 5110-esem. 3 hetet kibír az akksija. Szakadékban, meg bányában is van térerő. Nem nyomozzák, hallgatják le, és egy ezres volt az ára. Esett le tetőről malterba. VErtem szét részegen. Kutya baja. Ezek meg itt szopnak egy iphone miért is?
2017. máj. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!