Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tapados dildo mennyire jol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tapados dildo mennyire jol tapad egy ajtóra? Ha beletolatok hatulról es mozgok nem engedi el az ajtót jol hasznalható? Olyan irjon akinek tapasztalata van vele

Figyelt kérdés
2017. máj. 15. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem anális dildóm van,ami tapadó korongos. Hát elég jól tapad,alig bírtam leszedni,igaz még nem tolattam bele.
2017. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha az ajtó jó minőségű zománcfestékes, jól fog tapadni. Egy furnérozott faajtóra sehogy.
2017. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A tapadós dildó jól tapad. Egyedül az a kérdés hogy milyen felületre cuppantod rá! Minél simább és minél síkabb a felület annál jobban rá fog tapadni. Tükör, üveg, csempe, fürdőkád ideális. Az ajtónál kérdés hogy mennyire jó a felülete. Ha laminált lapból van akkor tuti jó lesz
2017. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Laminalt új építésű lakás ajtaja
2017. máj. 15. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem csak fürdőszoba csempére tapadt jól
2017. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jól fog tapadni lamináltra..
2017. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nemed?
2017. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor lesz igazán hó móka, ha az ajtó befelé nyílik.
2017. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém rücskösebb csempére is jól tapad. Ha csak előre fele húzom, le se jön. A talpának a szélét kell elemelni és csak akkor enged el.
2017. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!