Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés az amikor eloszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az amikor eloszor leszopnak? Sose volt még barátnom és nem tudom mire számitsak, egyáltalán milyen az ha egy csaj ér hozzá a péniszhez? 18f

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 00:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon jó, repesni és remegni fogsz a boldogságtól és ha jól csinálja a fellegekben leszel a gyönyörtől.
2017. máj. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Vagy kifogsz egy hozzáértőt, vagy azt tapasztalod, a nagy átlag csak csinálja, csinálja, de legszívesebben szólnál neki, hogy ettől még a recskázás is jobb. Persze nem szólsz, mert annak kell örülni, ami van. :D
2017. máj. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Ja az első kellemes (az újdonság varázsa), aztán viszont tényleg jónak kell lennie a lánynak, különben elég gyenge érzetet ad.
2017. máj. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Nőfüggő...ha tudja mit és hogyan, akkor gigantikus orgazmus lesz( nekem szerencsére ilyen volt, fél percig ordítottam), ha kifogsz egy tapasztalatlan, tehetségtelen nőt( ilyenem is volt), akkor felejthető....
2017. máj. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az első lány érintésről elsült,de nevettünk egy jót,majd folytattuk,nagyon jó szopi volt,életem első szexe volt a legjobb,szűk volt és ügyesen bánt a szájával,azóta se volt még ilyen jó,mondjuk egyszer egy csaj a hátsó ülésen művelt olyant hogy utána nem csókoltam meg.
2017. máj. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Vagy elsülsz azonnal, vagy úgy megszeppensz, hogy fel sem áll. Ezt embere válogatja. A szopás is lehet annyira vacak, hogy megkönnyebbülés mikor abba hagyja, de lehet nagyon jó is.
2017. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
En 6-os utolso mondatara hivatkoznek ! Nekem a sajat kezem csodakra kepes barmilyen szopashoz kepest, de meg a dugas sem izgato szamomra.
2017. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Amikor először csinálják..? Statisztikailag nem túl jó,mert legtöbb pasit -akkor még- kezdő csajok ápolják. De ha sikerül olyan lánnyal lenned akinek érzéke is van hozzá, az maga a földi Paradicsom ^_


A pillangók csak úgy repkednek majd a mellkasodban, hasadban.

2020. aug. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Baratnom nm tudja csinalni es nm is akarja en kertem es magyaraztam neki de annyi mintha a falnak beszelnek..

19f

2020. aug. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 youngboy26 ***** válasza:
71%

#9 -s


fiúk jobban tudják

2020. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!