Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szeretitek ha a barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek ha a barátnőtök lenyeli a spermát?

Figyelt kérdés
És ha nem nyeli le akkor mit gondoltok? Rosszu lesik?
2017. máj. 17. 13:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem igazán,én azt szeretem ha a lány hasára cicijére mehet.Az sokkal izgibb számomra.
2017. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%

ez most olyan, hogy te szereted e a brokkolit. És jön egy lány, teletömi a szádat brokkolival majd azt mondja, hogy "ha szeretsz, akkor lenyeled" és nem érdekli, hogy te mindjárt elhányod magad.

Ezzel a hozzáállással az a baj, hogy ha valaki szerelmes beléd, soha nem fogja azt mondani, hogy le kell nyelned a brokkolit, csak azért, mert ő szereti, mert tudja, hogy rosszat okoz neked.

2017. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
11%
Nálam ez elvárás, hogy lenyelje.
2017. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 I am Nephilim ***** válasza:
90%

Ez elvárás? Én azonnal szakítanék veled. Szerintem nem kéne ezt elvárnod a barátnődtől, nem mindenki van oda ezért. A barátom nem szeret a számba élvezni, sőt egyszer se kaptam még. Mindig azt mondja hogy: Az nem oda való és nem azért van.

Jobban inkább a fenekemre és mellemre szereti.


18/L

2017. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
18 L, amilyen elvárásaitok vannak nektek a férfiakkal szemben, azt is érdemes lenne egyszer átgondolnotok...
2017. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A legtöbben szerintem szeretik ha a partnerük lenyeli.

Én például undorodom a spermám szagától. Ha szájba megyek el és le is nyeli az a legtisztább.

Egyébként ha kiköpi nem zavar, de azt is csinálhatja illendően, zsepibe.

2017. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%

"En meg lanykent mindig kerem is a szamba, mert izgat. Le is nyelem."


Írta egy 120 kg os kamionsofőr, aki most a pihenőidejét tölti, és a társa vezet.

2017. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hát #17, ahogy Fábry mondta volt, mindegy, hogy nő vagy férfi, lényeg, hogy perverz legyen.

Nekem is volt #9-sel azonos gondolkodású barátnőm.

Egyébként ez az egész lenyeli-nem nyeli túl van dimenzionálva, a szex nem csak a szájbaélvezésről szól.

2017. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 I am Nephilim ***** válasza:

#15

Na milyen elvárásaink vannak..? Hallgatlak.

2017. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Lenyeli, vagy kiköpi, vagy szétkeni az arcán, mindegy, csak az oda vezető út legyen mennyei. A feleségem a múltkor itta a kávét és közben szopott gyengéden. Lehet, hogy egy kicsit nyelt is a kávéval, de ez nem zavarta mert szeretjük egymást. Ha nem szeretne biztos nem tenné ilyen játékosan kedvességgel.
2017. jún. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!