Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amennyi lány látta élőben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyi lány látta élőben vagy máshogy a serszámom mind dícsérték. Lányoknak szokásuk ezt mondani ha nem akarnak valakit megbántani?

Figyelt kérdés
Mindenki azt hisz amit akar de nem dicsekvésből mondom csak nem tudom. És kíváncsi vagyok. Ja és végkép nem akarok panaszkodni.

2017. máj. 18. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Soha nem mondanám egy pasinak, hogy rettenetesen kicsi neki, akkor sem ha valóban ezt gondolom. Inkább másra fogom és otthagyom, de ennyire nem taposok bele a másik önérzetébe.
2017. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én annak mondom, hogy szép, akinek tényleg szép!
2017. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Diavolino44 ***** válasza:
Miert te mit mondasz ha pl nem tetszik a csaj melle. Azt mondod milyen aranyos kis cicik. Mert nem akarod megbantani.
2017. máj. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, akkor is azt mondjuk ha nem az. Mert senki nem szeret kellemetlen lenni plane nem meztelenul.

Csak legkozelebb, nincs legkozelebb. Aki csak egyszer ment el veled az nem tartotta elegnek. Vagy teged vagy a ...

Bocsi, ez az igazsag.

27N

2017. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam dicsérni, azaz magamtól mondani a fiúnak, hogy szép vagy nagy, ha tényleg szép vagy nagy. Ha nem az, mert mondjuk csak átlagos méretű, vagy egyenesen átlag alatti, akkor inkább nem mondok rá semmit.
2017. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kepet,vagy nem hisszuk el :)

Kep utan es megmondom,minek dicsergetik.

N

2017. máj. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!