Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A koliba közös a zuhanyzás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koliba közös a zuhanyzás, egyszerre többen zuhanyoznak? Lehet kolis leszek, de kicsit szégyelném magam fürdés közben? Fiú vagyok

Figyelt kérdés

2017. máj. 18. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb kollégiumban közös zuhanyzók vannak, de egyre több olyan is, ahol a szobákhoz saját fürdőszoba tartozik.
2017. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Katonaság, az hiányzik... Bocs, de nem börtönbe mész, ahol s..ggbe d..nak... És ha szégyellős vagy, te leszel a célpontja a hülye vicceknek. Szóval légy t..kös csávó!
2017. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen közösen - külön zuhanyfülkékben. Jobb helyeken van rajta függöny is.

De mit szégyenlenél, amit pl a többieknek nem kellene?

2017. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Carragher_x ***** válasza:
82%

"Katonaság, az hiányzik"

Bizony, hisz kezd hiány lenni az alkoholistákból, láncdohányosokból és a mai fiatalság már kellőképpen lopni se tud a munkahelyéről, pedig ezeket mind-mind megtanította a katonaság.:D

2017. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nen kell ehhez katonaság. Én őt évesen uszodában mondtam apámnak, hogy zavarban vagyok, mire ő közölte, hogy egy férfi nem jön zavarba attól, hogy pucéran van. Ennyi is elég hozzá. Te menj csak katonának a néphadseregbe, azopassanak csak a suttyó tidztjeid, verd is ki nekik!
2017. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Eric Griffin ***** válasza:
83%
Úgy bírom a "hiányzik a katonaság" szöveget.
2017. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kovpet ***** válasza:
92%

"Katonaság, az hiányzik"


Ha hiányzik neked, akkor menj el az Alkotás úti Toborzóirodába, vagy amelyik a lakhelyedhez legközelebb van és jelentkezz.

Más életébe viszont ne szólj bele!

2017. máj. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%

Mit szegyellsz magadon? Tulsulyos vagy? Vagy a szokasos jajj szoros a fenekem pasi para? :D (eddig az osszes pasim be volt parazva a seggen)

Nem menstrualsz, nincs egymas meregetese, mint a noknel, nincs csomelled, nincs a media altal kialakitott kep, hogy mindig szortelennek kell lenned, nem kell 10 masik ember elott a puncidat meg a seggedet borotvalnod.... el nem tudom kepzelni min tud parazni egy pasi, ha csak nem extrem kover mondjuk

2017. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Carragher_x ***** válasza:
88%

Na megjött a női megmondó is. Kedveske, vegyük sorjában:

"Nem menstrualsz"

Ebben speciel igazad van, bár szeméremérzete ettől függetlenül is lehet


"nincs egymas meregetese"

Speciel simán előfordul


"nincs csomelled"

Van viszont farka


"nincs a media altal kialakitott kep"

hahahahaha:DDDDDDDDDDDDDDD l*sz*rt nincs:DDDDDDD


"mindig szortelennek kell lenned"

Ez speciel ugyanúgy nők milliói által elvárás:)


"el nem tudom kepzelni min tud parazni egy pasi, ha csak nem extrem kover mondjuk"

Persze, hogy nem tudod, had ne magyarázzam el, hogy miért...

2017. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!