Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért visszatetsző a fiúknak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért visszatetsző a fiúknak, ha egy lány teli van furcsaságokkal, mindenféle perverzióvak és fétissel?

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, mik azok a furcsaságok, perverziók, fétisek.
2017. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában nincsenek hozzászokva ilyesmihez, néhányukat egyenesen megijeszti. Szerencsére azért and olyan is, aki kellően perverz és megtalálhatjátok a közös hangot.
2017. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves fiúkról beszélünk? Tini korban az ember még modellezi a társadalmi elvárásokat és sokszor nehezen dolgozza fel, ha valaki azoktól eltér.
2017. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom.nekem pl nam az.


F

2017. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
gyere mesélj milyen perverzióid vannak :D (persze, ha csak nőnemű vagy , akkor érdekel).
2017. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Jó kérdés, sajnos én is ezt tapasztalom. Sokakat elijesztek azzal, ha megnyílok előttük és őszintén beszélek nekik a szexuális fantáziáimról, vágyaimról. Tény és való, hogy furák és elvontak, de azért nem nevezném magamat miattuk pszichiátriai esetnek. Aztán persze az is meglehet, hogy szimplán csak arról van szó, hogy az én perverzióm nem vág a többség érdeklődési körébe, nem tudnak vele mit kezdeni, ezért nem írnak többen vissza, miután "színt vallottam" nekik. :D Mindenesetre ezek után fogalmam sincs mire számítsak, ha egyszer a majdani párommal is szóba kerül a téma...


A másik dolog, amit megfigyeltem, hogy sokan fogalomzavarban élnek, nem tudnak különbséget tenni fétis és perverzió között, keverik a szezont a fazonnal. Arról nem is beszélve, hogy sokan felelőtlenül dobálóznak a szavakkal: perverznek nevezik a könnyűvérűt, a nyitott, kísérletező kedvű egyént, stb. holott az egyik nem okvetlenül feltételezi a másikat.

2017. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Nekem például sose volt furcsa férfiként,ha tele van a másik nem furcsaságokkal o.O
2017. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Tompadúr ***** válasza:
52%

Engem kifejezetten izgat ha egy nőnek vannak perverziói és minél több vagy mocskosabb. :P

Legalább passzolni fog hozzám :D

26/F

2017. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Van hasonló barátom (lány) akinek sok ilyen furcsasága van én kedvelem, bár én se vagyok az egyszerűbb fajtából :D
2017. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Imádom
2017. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!