Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baratnommel olyasmin agyalunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alex6708 kérdése:

Baratnommel olyasmin agyalunk hogy bevennenk egy harmadik szemelyt az agyba esetleg valakinek valami tanacsa vagy ilyesmi mivel elso alkalom lesz mindkettonknek 23F 19L?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom milyen nemben gondolkodtok, mert más-más a kettőnek a gyakorlata. Én rendszeresen veszek részt 2 férfi 1 nő és 2 nő és én felállásban is. (nem nincs párom így nem kell senkit megcsalnom). Ti férfit vagy nőt kerestek erre?
2017. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mekkora ágyatok van nektek?
2017. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Most ferfit keresunk 18-25 kozottit
2017. máj. 21. 17:33
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb, hogy készítsétek fel egymást a várható történésekre: látni fogjátok a párotokat mással élvezni, mással szeretkezni. Ha féltékeny alaptermészetű a párod, akkor a hármas (többes) felejtős!

Nagyon válasszátok meg, hogy kit (kiket) engedtek az ágyatokba, a rossz választás mély nyomokat hagyhat!

Úgy korrekt, ha egyszer az egyik fajta, máskor a másik fajta hármast is megteszitek.

Olyat válasszatok, aki nem csak nektek tetszik, de a párotok is elfogadja (pl.: ha te vagy a lány, akkor a kedvesed ne iszonyodjon a másik pasihoz hozzáérni, mert ez elkerülhetetlen!)

A harmadikkal kizárólag csak akkor találkozzatok, ha ott van a párotok is! Ha úgy fekszel le, akkor nem megcsalás, ha a háta mögött sunnyogva, az szemét megcsalás!

Ha mindenki garantáltan betartja a játékszabályokat, akkor nincs szuperebb dolog a többes szexnél!

Sok örömet nektek!

2017. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Akkor az "bátor" dolog a részedről :) Én nem tudtam volna soha úgy 2 vs 1-ezni, hogy a nő az aktuális barátnőm lett volna. Így bár rengeteg ilyen élményben volt részem , arról az oldalról nem tudnám megmondani milyen lehet, ha egy másik férfi velem együtt kényeztetné a barátnőm.


Viszont, ha így belemész, hagyd kibontakozni a srácot is és előtte azért nem árt pár találkozó, hogy megismerjétek. Én is olyanokhoz csatlakozom, akiket már régebb óta ismerek és működik a dolog. Ha meg volt a pár találkozó, akkor neki lehet ugorni az érdemi résznek. Adja magát minden onnan már a lényeg, hogy a barátnőd megkapjon mindent. Gondolom, akkor anál is megy nálatok és akkor lehet "tömni" egyszerre mindenhol :)

2017. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!
2017. máj. 21. 17:40
 7/15 anonim ***** válasza:

4-es vok. Mivel te vagy a lány, és két pasival leszel, nagyon figyelj arra, hogy egyformán foglalkozz mindkettővel: ne foglalkozz többet az új pasival, mert az bántaná a kedvesedet. De ne is hanyagold el, mert akkor meg minek az egész?...:)

Egyenlő és azonos mértékkel mérj: pl.: ha a kedvesed a szádba élvezhet, a "bedolgozó" külsősnek is meg kell tenned...

Talán így fárasztóbb a játék, de nagyon nagy élményben lehet részed!

2017. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Remelem osszejon es mindenki elegedett lesz 😁
2017. máj. 21. 17:48
 9/15 anonim ***** válasza:

7


"Mivel te vagy a lány, ..."


Nem, a kérdésből kiderül, hogy nem ő a lány.

2017. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Inkabb nem irtam ra semmit de ertem mit akart mondani!
2017. máj. 21. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!