Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem jó csókolózni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó csókolózni néhány emberrel?

Figyelt kérdés

Nem először fordul elő velem, hogy külsőre bejön a pasi nagyon is. Hatalmába kerít egy érzés, ami azt sugallja milyen mázlista vagyok, de amikor megcsókol nemhogy nincs semmi szikra, még a sokadik csók után is csak várok valamit, de egyáltalán nem jó. Nincs meg a közös ritmus, az érzésről nem is beszélve. :/ Ellenben volt olyan, aki nem jött be, mégis megtudta teremteni a "hangulatot" és 1 csók után azt éreztem még többet akarok.

Van persze kivétel is, aki helyes is volt meg jól is csókolt, de lehet az alkohol miatt élveztem?

Igazából már az is eszembe jutott, hogy ez vmilyen oknál fogva az én hibám. Lehetséges, hogy aki nagyon tetszik annál leblokkolok és nem élem át az egészet? Vagy szimplán nem passzolunk? Volt egy srác,akivel nem volt jó smárolni, de mégis adtunk egy esélyt a dolognak és sokadik talin lefeküdtünk,egy ideid együtt maradtunk és érdekes módon a szex élvezetes volt. Szerintetek mi lehet az oka?



2017. máj. 23. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen mindenkinel van!mostani párommal olyan a csók mint a meseben, viszont a szex meg nem egetrengeto. Pedig van szikra...szóval én sem tudom a választ.

N

2017. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hülyeség, de a szép vonalú,telt,érzéki ajkakkal megàldott pasik mintha jobban csókolnànak.Szóval lehet valami alkati dolog is akàr.
2017. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt mondom ne itelj elso latasra. Sok no megtehetne mert ez az elso latasos baromsag miatt sokan nem talaljak a parjukat. Szoval ha tenyleg jol megismered testileg is akkor majd tudni fogsz mindent.
2017. máj. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Nekem olyan lányokkal nem jó, akiknek rossz a technikájuk, vagy nem élik bele magukat.

Valószínűleg nincs köze egymáshoz, de eddigi megfigyeléseim szerint a telt, vastagabb ajkú lányok csókja olyan puha, olyan tökéletes.

Volt olyan lány, akivel olyan volt csókolózni, mintha egy ventillátorba dugtam volna a nyelvem.

2017. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon sokan nem tudnak csókolózni és nagyon sokan nem tudnak szexelni. Valahol elég csak a kémia, valahol a technika a fontos, de az is lehet, hogy ami neked jó, az másoknak nem jó. Ezért jó válogatni és próbálkozni.
2017. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom én jól tudok XD
2017. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet belerohadt a pörkölt a szuvas fogába és ez némi lábszagot kölcsönöz a leheletének, ami tudat alatt negatív hatást vált ki belőlled...
2017. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!