Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha arra vágyom nőként, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha arra vágyom nőként, hogy szex közbe különböző játékokat játszunk azt csak simán tudassam a pasival vagy célozgassak neki?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Mire gondolsz.Sakk,póker?
2017. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

én egyszer Xena Hercules szerepjátékot akartam játszani de csak célozgattam rá

papírból kivágtam egy chakramot és bedobtam a szobába majd egy bőrszoknyba visítva beugrottam az ágyba és megkérdeztem hogy "hogy van zeus pici fia?!"

Először nem vette a lapot sőt azt hitte megháborodtam... inkább elmondtam neki

2017. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak simán tudasd. Ha nem nyitott valamire, akkor balfék, keress tovább.
2017. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha a sikerre hajtasz akkor mond el a célozgatás gyakran nem esik le hiába tünhet egyértelműnek neked aki amugy érti annak aki nem tudja annak nem lesz az ha viszont nem annyira fontos és még félsz is konkrétan elmondani (ami egy kapcsolatban pici bajt sejtet mert átl egy kapcsolatban nem érdemes a vágyakat elnyomni) akkor meg maradj a célozgatásnál..és reménykedj x)
2017. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A férfiak célozgatásból nem értenek. Ez igaz a szerepjátékra is. Ha akarsz valamit, mondd meg.
2017. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!