Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves, (szűz) lány vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves, (szűz) lány vagyok, tartós kapcsolatban vagyok (1,5 éve) Még nem feküdtünk le, de ő is, és én is ugyanúgy szeretnénk. Aztmondta, szóljak, ha úgy érzem, hogy szeretném Mégis mit tegyek vagy hogy utaljak rá? Normális válaszokat szeretnék

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, hogy készen állsz... 1,5 év után én elvárnám, hogy őszinte legyen és nyílt...
2017. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szoktatok játszadozni? Pettingelni? Csókolózni összebújva az ágyban? Ha igen akkor ne álljatok meg, lépjetek tovább. Nem kell semmit mondani
2017. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Mikor lesz ra alkalom, kezdj el kozeledni fele ugy, es erteni fogja a celzast :)
2017. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Teljesen őszinték és nyíltak vagyunk,csak ez a téma kicsit távol áll.

2.válaszoló, igen,szoktunk, de igen itt a baj,hogy mindig abbamarad. :D akármit próbálok/próbálunk...nem tudunk tovább lépni.

3.válaszoló, hát tervezem tervezem, de ha ő nem akarja annyira, akkor felesleges,nemde?

2017. máj. 24. 21:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve van faszid, nem feküdtetek le, és szerinted nem akarja? Te hol élsz drága?! :D Amikor pettingeltek, akkor szépen vezesd a tárgyra, és ennyi :D Ha a szexet nem tudjátok megbeszélni, egyáltalán azt hogy csak szexeljetek simán, akkor nem őszinte és nyílt a kapcsolatotok.
2017. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod, pettingeltek. Ha közben mindig, mindketten meg tudjátok állni, hogy továbblépjetek, akkor valamit nagyon rosszul csináltok a pettingben.

Normálisan annyira föl kéne izgulnotok, hogy már rég túl lennétek a lefekvésen.

2017. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát. :) Tényleg ebben az esetben a kettőtök közti kommunikáció a legegyszerűbb, 1,5 év után szerintem abszolút nem probléma, ha tényszerűen közlöd vele, hogy úgy gondolod, mostmár készen állsz, és ha ő is úgy érzi, akkor részedről rendben van, és mehet a dolog. 19/L
2017. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Töketlen a fickó. Petting közben, (ha van neki) fogd meg a farkát ás húzd magadba vagy ülj bele. Nyálgép pasi lehet.
2017. máj. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Vagy csak azért nem érdekli annyira a barátodat mert lehet rendszeresen mással csinálja és így nincs ereje rad... előttem hozzászólónak igaza van mert ha ő is abbahagyja akkor lehet h rossz nemet választott esetleg
2017. máj. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen és másfél év egyutt lét után már nyugodtan megmondhatod neki kerek-perec hogy már már tovább szeretnél lépnia pettingtol, mert nagyon kívánod a sexet. Egy petting alkalmával kérdezd meg tole, hogy nem akarja-e betenni. Ha ettol se fog beindulni, akkor tényleg valami baj van a pasiddal. Nincs az a férfi, aki másfél év pettingelés után ne kívánná a barátnojet. Foleg ebben a korban, amikor a srácok a legjobban érdeklodnek a sexért.


Szerintem itt van valami komunikácios akadály koztetek, ez nem teljesen oszinte dolog. SZerintem a srác csak nagyon fél, hogy felsul a sexnél. (feltételezem o is szuz még) vagy valami más oka van neki, hogy miért nem mondja, hogy o is akarja már nagyon.

26F

2017. máj. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!