Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érjem el, hogy megcsóko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy megcsókoljon, kívánjon, intimebb dolgokat csináljunk, vagy akár le is feküdjünk?

Figyelt kérdés

Szóval tetszik egy fiú az osztályban( mindig így kezdődik a sztori), úgy érzem, hogy én is tetszem neki, pl. a múltkor, mikor azt hitte, kicsit becsíptem és sötét is volt, az újaimat piszkálta aztán hosszan majdnem egy órát fogta a kezem. Mondjuk ez is fura volt, mert végig egy másik emberrel beszélgettünk az osztályból aki ezt nem vette észre.

A lènyeg az, hogy tetszik nekem és mivel mindjárt ballgok, szeretném, ha lenne köztünk valami, de el sem akarom ijeszteni. Vannak erre jó praktikàk, cselek? 19/l



2017. máj. 24. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem kéne egy ilyen tutyimutyi pali. Majd még Te fogod őt meg.ugni? Smárold le ha adódik rá lehetőség, ha ez se elég ahhoz hogy beinduljon dobd.
2017. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

De gáz már, hogy lány létedre felkínálnád magad szexre, de kapcsolat már luxus.

Ezt nem értékelik a férfiak.

2017. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Érzelmekkel. Mutass felé érzéseket, Te is kezdeményezz, simogasd meg a karját, érintsd meg a vállát, adj jeleket, hogy többet akarsz, mert lehet, hogy fél lépni. Bár ha továbbtanulási tervei vannak valamelyikőtöknek, ballagás utánra én már nem terveznék inkább hosszútávú dolgot, mert a távkapcsolat tényleg nem jó, ha nagy távról van szó. Tapasztalatból mondom, mert másodszorra vagyok már távkapcsolatban (2x3 éve), és ugyan nagyon szeretjük egymást a párommal, kb. 2 hetente tudunk találkozni, de a búcsú még így sem fájdalommentes, illetve az sem, hogyha külön kell lennünk egymástól, és nem lehetünk ott egymás mellett, amikor a legjobban vágynánk rá. /L
2017. máj. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a tökeit, mert ő még nem találta meg.
2017. máj. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a csavo ennyire felos legy ovatos. Ha ennyire tetszik mond meg neki az igazat. Ne pedig praktikakkal gyere. A ferfiak orulnenek ennek hogy a lany ezt bevallja es nem ilyen seggbedoles meg leontottem a gatyad srb dolgokat csinal meg feltekennye teszi stb.
2017. máj. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ramone ***** válasza:

Miért voltatok hármasban sötétben egy órán át? Arra járt a Dèmász?

És miért nem használtátok ki?

A srácnak feleslegesen van töke mert nem tudja mit kezdjen vele

2017. máj. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mozdulatok, testbeszéd, érintés, kommunikáció, közös program kezdeményezése, stb....nem hiszem, hogy tovább kell sorolni...de az is tény, hogy ne add elő túl hivalkodóan a dolgokat, mert az visszaüthet...
2017. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy egy cetlire írd rá, hogy "A szex olyan bűn, amit csak két ember együtt tud elkövetni. Lennél a bűntársam?"
2017. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy barátom, aki most 45 éves és két gyereke van, a Facebook-on megtalálta egykori általános iskolás titkolt szerelmét. Most vallott neki szerelmet (nyilván akkoriban hiányzott arról a tanóráról, ahol megtanulhatta volna, fejezni az érzéseit).


Néhányszor titokban találkoztak és rájöttek, hogy őket Isten is egymásnak teremtette. Kiélték egymással szexuális vágyaikat. Azóta mindketten elváltak és új életet kezdtek együtt.


Nézzétek meg együtt a Kék Lagúna c. filmet. Talán pótolja azt a tanórát, ami az iskolában kimaradt.

2017. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!