Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

A baratomnak jovo heten lesz a szulinapja es szeretnem meglepni. Mar elterveztem hogy mi lenne de erdekelne a fiuk velemenye hogy mit szolnanak egy ilyenhez illetve hogy ha vannak meg otletek akkor azokat is szivesen fogadom. Szoval eloszor csak csokoloznank meg tipi-tapi es kb. olyan 10 perc utan mikor mar kicsit belelendultunk akkor mondanam neki hogy 1 perc es jovok. Addig gyors kirohannek a mosdoba es atoltoznek egy kicsit hosszabb ingbe alatta pedig harisnyakoto es szexi fehernemu. Beraknek 2 szamot es sztriptizelnek neki de szigoruan csak ugy hogy nem erhet hozzam. A zenek vegen kikotoznem az agyhoz es beteritenema testet vegig csoki szosszal vagy tejszibhabbal es elkezdenem lenyalogatni rola es csokolgatni es addig huzni amig azt nem erzem hogy mindjart szetdurran. Mikor ugy erzem hogy mar nem birja tovabb akkor leszopnam (addig meg csak a farkahoz se ernek, csak a teste tobbi reszet kenyeztetnem), aztan beleulnek es meglovagolnam.

Szoval mit gondoltok? Valami javaslat meg? Illetve meg olyan kerdesem lenne hogy honnan lehet rajtatok latni azt hogy mar megorultok ha most rogton nem dughatjatok meg a csajt? Baratom eleg csendes es neha nem tudom mi jar a fejeben :D


Privit nem kerek es bocsi hogy nincs ekezet


22L


2017. máj. 25. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Az a baj, hogy ha addig húzod, akkor a ha hozzáérsz a száddal kb. azonnal beleélvez. Utána ha lovagolni akarsz, újra fel kell éleszteni :D


Szerintem nem érdemes túl sokáig húzni

2017. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Az "1 perc es jovok"-höz nem fér bele a teljes átöltözés. Szóval a ruci nagyja már legyen rajtad, utána csak keveset igazgass!

Harisnyakötők nagyon könnyen kikapcsolódnak, arra figyelj oda, hogy rendesen legyen rögzítve!

Ha azt akarod, hogy ne nyúljon hozzád, akkor már az elején kötözd ki.

Nem minden srác rajong a kötözésért... legyen vészterved, ha arra nemet mond.

2017. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Tetszene, csak ne húzd túl, mert én tuti teleélvezném a torkodat ilyen esetben. Aztán meg fel kéne állítanod, hogy a hüvelyedet is megtölthessem fullig. 😊
2017. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Te nagyon ráérsz, hogy ilyen tipi-tapi kérdéseket teszel fel. Látszik, hogy nem te vezeted a háztartást munka mellett, így van időd ilyeneken filozofálni.
2017. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kb annyit szolnék hozzá hogy ezt már kismillióan megtették "jujj de izgi".
2017. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha van mas otletetel akkor azokat is szivesen fogadom! :)
2017. máj. 25. 22:34
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Csokit és tejszinhabot ne, hányingered lesz. (Sajnos tapasztalatból tudom. Fiú vagyok, a feleségemmel csináltam a puncira eperfagyit, mellre tejszínhabot akciót... 3 perc múlva le kellett zuhanyoznia ☹)

Én a sztriptíz előtt kikötözném és közben is húznám cirógatással, bugyit az arcára dobni stb. Arra számíts, hogy ha kikötözöd és izgatod, gyorsan el fog durranni pippantáskor. Tehát az intenzív kuki izgatást kezdheted előlről, hogy meglovagold, de ez szerintem kifejezetten jó.

Ha a lovaglással is kész vagy, gyors átöltözés valamilyen diáklányos vagy qrvás jelmezbe, eloldozod és mondod neki, hogy rossz voltam, tudom. Büntess meg.

2017. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem szeretem ha ragadok. Így nekem elmenne a kedvem az egésztől a csokis ragacs után.

A kikötözés és a többi oké.

Próbáld meg a lassú kezezést a csokizás helyett.

Finoman elkezded neki verni, majd egy kis idő után abbahagyod, nyomsz rá egy csókot majd a mellkasára ülsz vagy csak fölé pucsítasz, és elkezded magad ujjazni. Persze úgy, hogy ő ne tudjon hozzád érni vagy akár kiszabadulni. Majd abbahagyod és megint vele játszol.

Ha igazán fel akarod húzni akkor hosszan játszod ezt.

De utána ha kiszabadul anélkül, hogy kielégülne akkor elég mohón és vadan rád fogja vetni magát, bár hosszú menetre ilyenkor ne számíts.

Mi másfél órán át játszottuk ezt, utána kb másfél perc alatt elmentem de úgy dugtam mint a nyulak...

És persze hatalmasat élveztem.

26F

2017. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Nekem ez erőltetett.

:(

2017. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem arcából látszik főleg ha áll a farka akkor tuti látszik rajta hogy megakarna már du-gni. Amúgy meg elég nagy a fantáziád ami elég jó. A sztriptíz és a lovaglás bejön.
2017. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!