Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Szeretitek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szeretitek ha a párotok orálisan kényeztet titeket? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:

igen, jó érzés

főleg ha élvezettel csinálja és úgy ahogy szeretem :P

remélem a következő barátnő jól fogja :P

2017. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm

miért eddig nem csinálta jól senki? :D

2017. máj. 26. 18:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó érzés,és az is jó látvány ha pucéran térdepel előttem.
2017. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Aki nem szereti az nem is férfiból van szerintem. Ha nincs fszod, akkor nem tudod meg soha milyen érzés, de nagyon jó, főleg, ha a partner is ügyes megy neki a mélytorok és jól el lehet bánni a szájával keményen is nem csak immel ámmal csinálja. Persze a lányok ügyesek és hamar tanulnak, de találkoztam olyannal, aki képtelen volt tanulni a hibáiból...
2017. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
isteni érzés,attól élvezek a legnagyobbat.
2017. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
érdekes válaszok :D köszönöm :)
2017. máj. 26. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Szeretnem de nem csinalja pedig nagyon jo :/ azt hittem legalabb a nagy meretem motivalja majd..
2017. máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 a nagy méret olykor taszító tud lenni...főleg ha egy nőnek nincsen nagy szája. Akkor az úgy elég kellemetlen érzés tud lenni
2017. máj. 27. 18:03
 9/9 anonim ***** válasza:
csodás érzés, főleg, amikor csokiszirupit kenek a farkamra és azt nyalogatja le ^^ ezt mindenkinek ki kell próbálnia ;)
2017. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!